کد مطلب: 25071
تاریخ انتشار : 3 مرد 1396 - 14:13
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه خبر داد:
ثبت نام دانشجو بدون آزمون در رشته مختلف دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه با اشاره به شرایط ویژه این دانشگاه در ثبت نام دانشجویان خاطر نشان کرد: این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به ثبت نام دانشجو می کند.

به گزارش پیام بشرویه، سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرستان بشرویه از ثبت نام دانشجویان بدون آزمون برای ترم مهرماه  در این دانشگاه خبر داد.

 

"  میثم سبحانی " در گفتگوی خبری با پیام بشرویهبا اشاره  به شرایط ویژه این دانشگاه در ثبت نام دانشجویان  خاطر نشان کرد: این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به ثبت نام دانشجو می کند.           

                             

وی افزود: علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کاردانی می توانند در  هر یک از رشته کاردانی حرفه ای  امداد و نجات شهری،کاردانی حرفه ای حسابداری _حسابداری دولتی،کاردانی حرفه ای حقوق، خدمات قضایی، کاردانی فنی عمران، حمل و نقل شهری،کاردانی فنی فناوری اطلاعات،خدمات الکترونیکی شهر،کاردانی فنی معماری، معماری شهری،کاردانی فنی نرم افزار، برنامه سازی کامپیوتری  ثبت نام کنند.

 

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی بشرویه با اشاره به رشته های کارشناسی این دانشگاه هم گفت: کارشناسی مهندسی معماری،مهندسی فناوری اطلاعات،کارشناسی حرفه ای حسابداری از جمله رشته های مقطع کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی است که متقاضیان می توانند در این دانشگاه ثبت نام کنند.       

 

سبحانی همچنین در خصوص  مدارک پذیرفته شده برای  ثبت نام هم بیان کرد: با کلیه مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی و با هر مدرک دیپلم بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام به عمل می آید و علاقه مندان می تواند ادامه تحصیل دهند.

 

 

وی تاکید کرد: ثبت نام به صورت حضوری در محل دانشگاه و یا از طریق شماره تلفن های این مرکز علمی  ۳۲۷۸۱۶۵۰ و ۲۳۷۸۱۶۵۱ تماس بگیرند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.