اخبار استان

اخبار ویژه

در خطبه های نمازجمعه این هفته عنوان شد
امام جمعه موقت بشرویه:رژیم سلطه گر آمریکایی دشمنی و عداوت ۲۰۰ ساله با اسلام و مکتب خداشناسی دارد .
ذلت آمریکا در یوم الله 13 آبان:
خروش ملت حزب الله بشرویه در 13 آبان ماه با طنین شعار مرگ بر آمریکا در بشرویه
امام جمعه موقت بشرویه یاد آور شد : ملت وفادار و انقلابی ایران اسلامی قطعا اجازه نخواهند داد تا گروهی فریب خورده بخواهند ارزشهای انقلاب اسلامی را به حاشیه ببرند و این نظام ولایی تا ظهور آقا ولی عصر(عج) پاینده و پرخروش به حرکت خود ادامه خواهد داد
در آغازین روز از هفته بسیج دانش آموزی برنامه های شاخص و مختلفی در واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی مدارس شهرستان برگزار گردید
امام جمعه موقت بشرویه:
امام جمعه موقت بشرویه گفت:در ایام اربعین حسینی عاشقان اباعبدالله الحسین از سراسر جهان برای شرکت در همایش بزرگ اربعین به کربلا میروند.
حجت الاسلام شمس الدین بعد از ۱۳ سال کارجهادی انقلابی در سنگر امامت جمعه شهرستان بشرویه به عنوان امام جمعه شهرستان زاوه معارفه شدند.
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بشرویه به مناسبت هفته ناجا با حضور امام جمعه ،جمعی از مسئولان و معتدمان شهری در محل فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.
با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ، پرسنل جان برکف این نهاد در میعادگاه الهی، حضور یافته و همچون گذشته در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان بشرویه شرکت کردند.
امام جمعه بشرویه:
امام جمعه بشرویه گفت:مردم مومن و با ایمان ایران اسلامی با دیدن لباس نیروی انتظامی امنیت و آرامش را احساس می‌کنند
در آغاز هفته نیروی انتظامی انجام شد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه گفت: پرسنل جان برکف نیروی انتظامی برای حفظ دستاوردها و دفاع از امنیت و آرامش کشور پیوند محکم و استواری را با ولایت بسته‌اند
امام جمعه بشرویه : باید شکرگزار خداوند بود که دو نعمت بزرگ تندرستی و سلامتی و امنیت و آرامش را به ما عنایت کرده است
روز گذشته "سه شنبه هشتم مهر ماه" مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بشرویه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل سالن ترویج جهاد کشاورزی برگزار شد.
در همایش اصناف و بازاریان عنوان شد :
کارشناس مسایل مذهبی بشرویه گفت: بر طبق آیات و روایات اسلامی خداوند پیامبران و اولیای خدا از کسانی که مایحتاج مردم را نگهداری کرده تا به قیمت گرانتر بفروشند راضی نیست .
فرمانده سپاه بشرویه:
فرمانده سپاه بشرویه گفت:باید مواظب و مراقب باشیم که عده‌ای فرصت‌طلب به اسم مطالبه گری و خواسته‌های به حق مردم به دنبال حرمت شکنی حریم ولایت و رهبری هستند
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه:
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه از برگزاری مسابقات فوتسال استان گرامیداشت کنگره 2هزار شهید خراسان جنوبی با محوریت شبکه دامپزشکی در بشرویه خبر داد.

جدیدترین اخبار