اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24137
تاریخ انتشار : 20 دى 1395 - 17:01
فرماندار بشرویه افزود: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی این مرحوم در مسئولیت های مختلف و در دوران سخت جنگ تحیملی با مدیریت بسیار خوب حضور داشته کشور را در دوران سازندگی به پیش بردند.

به گزارش پیام بشرویه ،  " علی رضا زمان زاده "  نشست ستاد ارتحال مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی  با تسلیت ایام شهادت ضرت معصومه (س) و همچنین ضایعه دردناک رحلت آیت الله هاشمی خاطر نشان کرد :با مرور و مطالعه زندگی نامه امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی متوجه می شویم  نام آیت الله هاشمی به عنوان مبارزان انقلابی نام برده میشود و از شروع مبارزه با استکبار و خاندان پهلوی در کنار امام راحل حضور داشتند.

 

فرماندار بشرویه افزود: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی این مرحوم در مسئولیت های مختلف و در دوران سخت جنگ تحیملی با مدیریت بسیار خوب حضور داشته کشور را در دوران سازندگی به پیش بردند.

 

وی با اشاره به اینکه تلاش های این روحانی بزرگ و مبارز انقلابی کشور جبران نمی شود گفت: هرچند خدمات ایشان  با برگزای مراسم  جبران نمیشود ولی با  برنامه ریزی مدون، اجرای یک برنامه شاخص و در خور شان ایشان با حضور خوب مردم  بشرویه انجام خواهد شد.

 

زمانزاده افزود: پیشنهاد میشود در این ۳روز عزای عمومی در مساجد و هئیت ها به نام ایشان برگزار شود و در شب سوم برنامه محوری با حضور هیت های مذهبی در فاطمیه بشرویه اجرا گردد.

فرماندار بشرویه با تاکید بر سیاه پوش شدن سطح شهرستان و درب ادارات گفت: دستگاه های ارای  تدابیری بیندیشند که سردرب ادات و نهادها سیاه پوش شود.

در ادامه "علی قلیان" با تسلیت وفات شهادتگونه حضرت معصومه و درگذشت ایت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان شخصیتی مظلوم بوده که از جانب برخی محبین هم مورد ظلم قرار گرفتند.

 

رییس شورای اسلامی شهر و شهرستان بشرویه با اشاره به تدابیر شهرداری برای مراسم ارتحال آیت الله هاشمی گفت: بنری طراحی شده و میادین سیاه پوش شده است و پیشنهاد میشود برنامه ها در مساجد  مختلف به مناسبت درگذشت ایشان برگزار شود.

 

تهیه بروشور تحت محوریت پیام رهبری با موضوع رحلت ایت الله هاشمی و ارسال به مساجد، مراسم محوری ر شب جمعه و حضور هیت ها در قالب عزاداری در محل فاطمیه از برنامه های این نشست بود.

 

 

نظرات کاربران

خدارحمتش كنه حيف كه قدرش روندانستيم وچه تهمت هاكه خناسان به زدند افسوس.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب