اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24125
تاریخ انتشار : 19 دى 1395 - 16:36
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: برخی بداخلاقی‌ها در حوزه رسانه‌ها دیده می‌شود که تهمت‌های ناروا را به بنده نسبت می‌دهند که این امر درستی نیست و ائمه جمعه نیز تحقیق نکرده مطالبی را در این خصوص بیان می‌دارند که من یک‌روز جواب این بداخلاقی‌ها را خواهم داد.

به گزارش پیام بشرویه ،  به نقل از ه نقل از سرایان‌بیدار، علی‌اکبر پرویزی استاندار خراسان‌جنوبی صبح امروز به همراه هیات همراه متشکل از برخی مدیران استانداری و ادارات کل به سرایان رفت.

 

 

وی در بدو ورود در گلزار شهدای سرایان نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس در جمع مدیران دستگاه‌ها و ادارات در شورای اداری شهرستان حضور یافت.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی در شورای اداری شهرستان سرایان گفت: مسئولین شهرستان هر چقدر به موقع مشکلات فراروی خود را به استان منتقل کنند، پیگیری‌ها بیشتر و زودتر انجام خواهدشد و هرچه رو به انتخابات می‌رویم کار سنگین‌تر خواهد شد.

 

 

پرویزی افزود: از همه جناح‌های سیاسی دعوت می کنم که کمک کنند تا فضا به نوعی باشدکه بتوانیم خدمت بیشتری را برای مردم انجام دهیم و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، سیاست‌بازی‌ها را کنار بگذارند.

 

 

وی از برخی گروه‌های سیاسی استان انتقاد و اظهار کرد: بعضی از دوستان سیاسی اظهار می‌ کنند که سفر استاندار به شهرستان‌ها و مناطق به دلیل انتخابات پیش‌رو است در صورتی که این سخن اصلا درست نیست و این سفرها فقط به دلیل بررسی و حل مشکلات مردم انجام می‌شود.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: اگر کسانی با دولت مشکل دارند نباید دست به تخریب دولت بزنند چون دولت یکی از پایه‌های اصلی نظام است و تخریب دولت اسلامی، تخریب نظام اسلامی است.

 

 

پرویزی بابیان‌این‌که به بهانه انتقاد از دولت پایه‌های اعتقادی نظام را سست نکنید اضافه کرد: اینکه بعضی‌ها در قالب افشاگری، مسائلی از جمله رانت‌خواری و فساد را پررنگ می‌کنند، کار درستی نیست چون مردم در این رابطه از ما سئوال می‌کنند.

 

 

وی، مشکل بیکاری جوانان را منحصر به یک دولت خاص ندانست و گفت: راه اشتغال و رفع مشکل بیکاری، سرمایه‌گذاری است و مشکل بیکاری جوانان با کار دولتی حل نمی‌شود و باید برای سرمایه‌گذاری از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دعوت کنیم.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: باید برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خارجی محیط امنی ایجاد کنیم چراکه آن‌ها برای سرمایه‌گذاری خودشان باید احساس امنیت کنند.

 

 

پرویزی خطاب به مدیران دولتی گفت: درست نیست که مدیران دستگاه‌های دولتی مشکلات را به جامعه بکشانند و باید به گونه‌ای عمل کنیم تا کاری که برای مردم انجام می‌دهیم را به سرانجام برسانیم.

 

 

وی افزود: باید با مردم صادقانه رفتار کنیم و قولی ندهیم که نتوانیم به نتیجه برسانیم.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: جای بسی تأسف است که کسانی‌که کشور را به این وضع درآوردند، اکنون طلبکار دولت هستند و به شدت از دولت انتقاد می‌کنند.

 

 

پرویزی افزود: مشکلات فراروی دولت وارث اتفاقاتی بود که اصلا دست این دولت نبود و باید نخبگان و رسانه‌ها کمک کنند تا به وضعیت مطلوب برسیم.

 

 

وی از برخی افراد در رابطه با اعلام نظرشان در خصوص برجام انتقاد کرد و گفت: آن‌هایی‌که برجام را بهانه کرده‌اند، برای آقای ظریف الفاظی را بکار می‌برند که مخالف فرمایشات مقام معظم رهبری است.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی اضافه کرد: امروز فروش فرآورده‌های نفتی و درآمد حاصل از آن از دستاوردهای برجام است.

 

 

پرویزی تصریح کرد: در دولت اصلاحات و در سال‌های 84 و 85 و اکنون، ما به خودکفایی گندم رسیده‌ایم و حتی به خارج از کشور هم صادر می‌کنیم و این در صورتی است که در دولت قبل ذخیره گندممان بسیار کم بوده است یا ذخیره‌ای نداشته‌ایم.

 

 

وی اظهار کرد: در این دولت به اندازه 30 سال بهسازی راه‌ها انجام گرفته است و در حوزه درمان بسیاری از مشکلات درمانی مردم حل شده است به طوری‌که دیگر کسی برای پول درمان خود به نهادهای حمایتی مراجعه نمی‌کند اما در عین حال از وضعیت موجود ناراضی هستیم.

 

 

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حوزه آبیاری نوین هر چقدر تلاش شود کم است و در رابطه با راه‌اندازی صنایع، هرکس طرح توجیه‌دار اقتصادی بیاورد ما سرمایه‌گذار را تأمین می‌کنیم.

 

 

پرویزی گفت: برخی بداخلاقی‌ها در حوزه رسانه‌ها دیده می‌شود که تهمت‌های ناروا را به بنده نسبت می‌دهند که این امر درستی نیست و ائمه جمعه نیز تحقیق نکرده مطالبی را در این خصوص بیان می‌دارند که من یک‌روز جواب این بداخلاقی‌ها را خواهم داد.

 

 

در نشست شورای اداری شهرستان سرایان، کریمی فرماندار سرایان و اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهرستان به بیان مشکلات پرداختند و قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، شهرکی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، بسکابادی مدیرعامل آبفای روستایی، زمانی معاون جهاد کشاورزی و شهامت مدیرکل راهداری نیز به بیان گزارش اقدامات انجام گرفته پرداختند.

 

 

 

 

نظرات کاربران

در مورد جاده سازی که حقیقتا" جای تقدیر و تشکر دارد هرجا ایران که میرویم عملیات جاده سازی در حال انجام است

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب