اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24103
تاریخ انتشار : 14 دى 1395 - 21:35
با این حال که مردم شهرستان بشرویه از بارش باران خوشحال و نماز شکر بجای می آورند ولی حال و روز بازار اصلی شهرستان مشهور به "بازار روز " به دلیل عدم آسفالت مناسب و زیرسازی صحیح حال و روز خوبی نداشت.

به گزارش پیام بشرویه ، بارش رحمت الهی که از روز گذشته در بشرویه شروع شده است، موجب  خوشحالی کویر نیشنان و زحمت کشان کشاورز این شهرستان شده و بعد از تحمل سال سخت خشکسالی، این شهر با لطف و رحمت الهی طراوات و تازگی خاصی را تجربه کرد.

 

با این حال که مردم شهرستان بشرویه از بارش باران خوشحال و نماز شکر بجای می آورند ولی حال و روز بازار اصلی شهرستان مشهور به "بازار روز " به دلیل عدم آسفالت مناسب و زیرسازی صحیح حال و روز خوبی نداشت.

 

گلایه های مردمی و کسبه از وضعیت بازار اصلی شهرستان که بخش قابل توجهی از مراودات اقتصادی در این مکان صورت می گیرد،این انتظار را از متولیان اصلی به تصویر میکشد که هرچه سریع تر به وضعیت بازار اصلی شهرستان رسیدگی کنند.

نظرات کاربران

باتشکر از سایت خوبیتان. اینجا بازار سنتی است و نه بازار روز! ممنون
سلام نه اسمش بازار سنتی نیست بازار روزه پیام درست نوشته
یعنی در سایر نقاط بشرویه فقط 20 درصد کار تجاری می شود ؟ تجارت که فقط پوشاک نیست کمی در نظر دادن کار علمی و کار شناسی کنید .
واویلا یه جوری گزارش میدی که انگار خودت خیلی کاردرستی خخخخ لطفا تاییدش کن
سقفش که بزنن درست خاشد
اوه ینه مگی تا اوروز واستم بنظرم نوه خانم سقفش خواهندید
مشکل بزرگی که مردم چند وقت دیگه در بازار شاهدش خواهند بود اینه که شهرداری مجوز ساخت مغازه به مردم میده ولی فکری برای پارک ماشینا نکرده .دیشب تمام بازارو گشتیم جای پارک پیدا نکردیم .
بله كاملا موافقم، متاسفانه همون مشكلي كه الان بخاطر ساده انديشي اجدادمان گريبانگيرمون شده كه كوچه هاي قديم رو فقط به اندازه الاغي كه با بار هيزمش رد بشه درنظر ميگرفتن براي آيندگان ما هم بخاطر كوته فكري ما رخ خواهد داد منظورم مساله پاركينگ بازار است...

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب