اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 24105
تاریخ انتشار : 15 دى 1395 - 10:45
بارش های دو روز گذشته در کویر بشرویه " زندگی را در رگ های خشکیده رودخانه های کویری بشرویه " جاری کرده است و تکانی کوچک به آمار بارندگی ها در بشرویه داده است.

به گزارش پیام بشرویه؛ بارش  نعمت الهی که دو روز گذشته در بشرویه صورت گرفت، موجی از خوشحالی را در دل مردم کویر نشینی که 18 سال با خشکسالی شدید دست و پنجه نرم می کنند به جای گذاشت.

 

 

خشک ترین شهر کشور در دور روز اخیر شاهد بارندگی های خوبی بوده است و رحمت الهی " زندگی را در رگ های خشکیده رودخانه های کویری بشرویه " جاری کرده است.

 

 

تصاویری که در این خبر به تماشای آن می نشینید ضبط شده از طبیعت بعد از بارش رحمت الهی در روزهای اخیر شهرستان بشرویه می باشد.

اما در گزارش ارائه شده ی پورتال هواشناسی خراسان جنوبی از وضعیت بارش ها در  شهرستان بشرویه تفاوت هایی را به نسبت سال گذشته نشان می دهد.

 

 

 

در جدولی که پورتال هواشناسی خراسان جنوبی منتشر کرده است طبق امار ارایه شده از ابتدای سال جاری تا کنون میزان ۸.۳ میلیمتر بارندگی در بشرویه ثبت شده است که  مدت مشابه سال قبل نیز ۶.۱ میلیمتر بوده است.

 

ولی این امار بارندگی در مدت مشابه در بلند مدت ۲۱.۲ میلیمتر می باشد.

 

بارندگی ها نسبت به سال قبل افزایش ۲.۲ میلیمتر را نشان می دهد ولی نسبت به نرمال این تغییر بارندگی ها  منفی دوازده  ۱۲.۹- میباشد.

 

هرچند به نسبت مدت مشابه سال  بارندگی ها به میزان "2 میلیمتر " افزایش داده است ولی بازهم به نسبت سال های قبل تر  پایین بوده که ضرورت صرفه جویی در مصرف آب را بیشتر از هر زمان دیگری نشان می دهد که باید دربرنامه همه مصرف کنندگان بخش خانگی ، صنعتی و بویژه کشاورزی باشد.

 

نظرات کاربران

خدا رو شکر که بارش بارید
خداوند را هزاران مرتبه شکر
مردم عزيز بشرويه ، بازهم ديديم كه استغفار وانابه به درگاه خداوند بخشنده و توسل به ذيل عنايت چهارده معصوم پاك جواب مي دهد ؛پس بياييد به شكرانه نزول رحمت الهي و تداوم آن و به اميد رهايي از رنج خشك سالي و گراني ،باز هم اميد وارانه از خداوند بخواهيم با نزول بركاتش زمين مرده ودل هاي افسرده ي ما را ،زنده گرداند .ان شا ا...

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب