کد مطلب: 26627
تاریخ انتشار : 3 شهر 1398 - 22:18
در دیدار مردمی فرماندار با اهالی دهستان رقه عنوان شد
سالن ورزشی سقف کوتاه والیبال در هفته دولت کلنگ زنی می شود
علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه گفت : علی رغم طولانی شدن احداث یک مجموعه ورزشی برای جوانان و ورزش دوستان دهستان رقه مصمم هستیم امسال طرح احداث سالن ورزشی سقف کوتاه را در این روستا اجرایی کنیم

به گزارش پیام بشرویه ، ," علی شفیعی" فرماندار شهرستان بشرویه برای بررسی خواسته ها و مشکلات مردم دهستان رقه در دومین روز از هفته دولت و بعد از نماز مغرب و عشاء در جمع مردم و نمازگزاران مسجد جامع رقه حاضر شد و از نزدیک مشکلات این روستا را مورد بررسی قرار داد.

 وی با ارائه گزارشی از عملکرد دستگاههای دولتی هم گفت : دولت محترم جمهوری اسلامی برابر منویات مقام معظم رهبری توسعه اشتغالزایی و ایجاد فضای کسب و کار و تولید را در اولویت های کاری خود قرار داده و تسهیلات بسیار خوبی را برای اشتغال روستائیان در نظر گرفته است .

شفیعی یاد آور شد : در راستای توسعه فرصت های شغلی برای جوانان جویای کار و متقاضیان کسب و کار در مدت یکسال گذشته برای 280 نفر بطور مستقیم در سطح شهرستان بشرویه شغل ایجاد شده که ثمرات بسیار خوبی هم برای توسعه و رونق اقتصادی داشته و هم تا حدودی از مهاجرت جوانان به شهرهای همجوار برای کار جویی جلو گیری شده است .

 فرماندار بشرویه در خصوص مشکلات ورزشی جوانان دهستان رقه هم گفت : علی رغم طولانی شدن احداث یک مجموعه ورزشی مناسب برای ورزش دوستان و بخصوص جوانان ورزشی که در رشته ورزش والیبال می توان گفت در سطح استان درخشش مناسبی دارند , مصمم هستیم کلنگ احداث سالن ورزشی سقف کوتاه برای این روستا را در هفته دولت به زمین بزنیم و کار عملیاتی آنرا از محل اعتبارت شهرستانی آغاز خواهیم کرد تا در سال 99 بتوانیم از محل اعتبارت ملی بودجه تکمیلی آنرا پیگیری کنیم .

وی در خصوص طرح مطالعاتی محدوده مسجد جامع قدیمی رقه که ساخت آن به دوره آقا امام حسن عسکری(ع) می رسد گفت : با توجه به این که این اثر تاریخی و مذهبی در ردیف یکی از باارزشترین و قدیمی ترین ابنیه های تاریخی میراث فرهنگی است ؛ نیاز به طرح مطالعاتی داشت و با توجه به تامین اعتبار و همکاری مردم در واگذاری زمینهای اطراف این بنای تاریخی در آینده نزدیک کار حصار کشی و بهسازی این مکان مذهبی آغاز خواهد شد .

شفیعی از نمایندگی امور آب منطقه ای هم خواست تا با کار کارشناسی برای ورود روان آبها به محدوده مسجد جامع قدیم رقه چاره اندیشی کنند .

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.