کد مطلب: 26625
تاریخ انتشار : 3 شهر 1398 - 10:09
فرماندار شهرستان بشرویه گفت : علی رغم تحریمها ی ظالمانه رژیم منفور آمریکا میزان درآمد های دولت روند چشمگیر و رو به رشدی داشته و پروژه های عمرانی بسیار خوبی در سطح کشور اجرا و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

به گزارش پیام بشرویه ، , "علی شفیعی " فرماندار شهرستان بشرویه شب گذشته در جمع مردم روستای غنی آباد از توابع بخش مرکزی حاضر, و از نزدیک مشکلات موجود را بررسی و برای اجرایی شدن آنان قول مساعد داد .

فرماندار بشرویه با ارائه گزارشی از عملکرد دستگاههای دولتی و بهره برداری از پروژها گفت : علی رغم تحریم های ظالمانه رژیم منفور آمریکا و وابستگان این رژیم خوشبختانه اجرای پروژه ها در کشور جمهوری اسلامی روند رو به رشد وبسیار خوبی داشته ,که این نشان از مدیریت و همدلی دولتمردان و مسئولین رده بالای نظام است .

 وی گفت :با نگاهی کوتاه به تخصیص اعتبارات در همین شهرستان بشرویه در سال 89 کل اعتبارات نزدیک به سه میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده , در حالی که در سال 96 و 97 نزدیک به صده ده میلیارد تومان برای اجرای پروژه های مختلف در این شهرستان از محل اعتبارات ملی ,استانی و تسهیلات اشتغالزایی هزینه شده که رشد بسیار چشمگیری را در توسعه این شهرستان شاهد هستیم .

شفیعی به مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه هم اشاره کرد و گفت : در جریان سفر مقام عالی دولت در خراسان جنوبی به بشرویه نزدیک به شصت مصوبه ,با رشد نزدیک به 70% در حال اجرا است که برخی از پروژه هایی که نزدیک به پانزده سال معطل مانده بود تعیین تکلیف شد , که انشالله بزودی شاهد شکوفایی و توسعه همه بخشها در شهرستان خواهیم بود .

فرماندار بشرویه در خصوص تعامل با شوراهای اسلامی روستاها هم گفت : مجموعه ادارات و نهادهای شهرستان هیچگونه کوتاهی در خصوص طرح ها و برنامه های شوراها ندارند , ولیکن بعضی از پروژه ها در روستاها که کند اجرا می شود مشکل پیماکاران است که با همدلی و همراهی و تصمیم سازی منطقی این مشکلات بزودی بر طرف خواهد شد .

وی در خصوص مشکلات روستای غنی آباد از جمله , آسفالت معابر ,تامین مسکن,پست دامپزشکی و ساختمان اداری جهاد کشاورزی و روشنایی بلوار ورودی روستا هم گفت :در حال حاضر در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مدارس مشکلات حل شده و در حال حاضر مدارس شهری و روستایی دیگر از بخاری استفاده نمی کنند .

شفیعی افزود : ساختمان اداری برای مرکز خدمات جهاد کشاورزی از مصوبات قبلی است که با تامین بخشی از اعتبارات شهرستان سعی خواهد شد در سال آینده به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرد .

فرماندار بشرویه از احداث پست دامپزشکی در غنی آباد خبر داد و گفت : برای این واحد در سه راهی غنی آباد مکانی جانمایی شده و پیش بینی می کنیم تا پایان سال جاری , راه اندازی و شروع بکار کند .

وی برای روشنایی ورودی روستای غنی آباد هم از شرکت توزیع نیروی برق خواست تا با مطالعه و طراحی عملیات اجرایی آنرا آغاز کنند, که نیازمند رئیس اداره برق بشرویه گفت : برای چهار صد متر بلوار ورودی تامین اعتبار شده که سعی خواهیم کرد بزودی عملیات اجرایی آن را شروع کنیم .

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.