کد مطلب: 26624
تاریخ انتشار : 2 شهر 1398 - 19:04
حسین بلالی شهردار بشرویه گفت: با هدف توسعه امکانات و خدمات شهری در هفته دولت از سی پروژه خدماتی و عمرانی بهره برداری و دو پروژه شاخص را کلنگ زنی خواهیم کرد .

به گزارش پیام بشرویه ، " حسین بلالی " شهردار بشرویه در نشست خبری که بعد از ظهر امروز و در اولین روز از هفته دولت با رسانه ها و در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار کرد ,ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد مردمی گفت : اعتباراتی که توسط شهرداریها برای اجرای پروژه های زیربنایی,خدماتی و عمرانی هزینه می شود , از دو محل اعتبارات درآمدهای شهرداری است؛ که کلا زیر نظر شورای اسلامی شهر برای پروژه های تعریف شده هزینه می گردد که عموما از محل اخذ عوارضات و عایدات شهرداری است , و بخش دوم توسط کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات دولتی تخصیص می یابد. .

 وی گفت : با توجه به اینکه در طول سال در دو موقعیت رسمی دهه مبارک فجر و هفته دولت گزارش عملکرد از طرف شهرداری ارائه می شود, بنا براین پروژه هایی که  افتتاحیه خواهد شد, از دهه فجر تا کنون عملیاتی شده , که در همین زمینه نزدیک به سی پروژه خدماتی و عمرانی و زیر ساختی را از دهه فجر 97 تا هفته دولت 98 به بهره برداری خواهیم رساند و برای دو پروژه مهم کلنگ زنی خواهد شد .

شهرداربشرویه گفت : پروژه های شاخصی که از دهه فجر 97 عملیات آنها به پایان رسیده و یا در حال اجراست , ازجمله آسفالت معابر با مساحت 45 هزار متر مربع,احداث پارک خطی در بلوار قائم,بوستان مادر,خانه بومگردی پناهی متعلق به شهرداری,زیباسازی و دیوار کشی آرامستان می باشد, که برای اجرای کل پروژه های افتتاحیه و پروژه هایی که کلنگ زنی خواهد شد مبلغی نزدیک به شش میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است .

بلالی همچنین افزود : برای روان سازی ترافبک در خیابان ملاعبدالله بشرویه طرح یک طرفه شدن این محور به تصویب رسیده که وروداز بلوار و میدان قائم به میدان امام خمینی (ره) از ملاعبدالله 12 یک طرفه شده و شهروندان برای ورود به بلوار انقلاب اسلامی از مسیر ملاعبدالله 12 به سمت خیابان قلعه نو و برای ورود به بلوار امام خمینی(ره) از مسیر میلان جنب کلینیک بیمارستان شفا استفاده خواهند کرد .

وی از اجرایی شدن عملیات بهسازی و جدول گزاری باند کندرو بلوار امام رضا (ع) هم خبر داد و گفت : با توجه به درخواست اهالی ساکن در ضلع شرقی بلوار امام رضا (ع) و کسبه آن محل طرح جدول گزاری و زیر سازی و همچنین آسفالت این باند نیز با اعتباری نزدیک به هفتصد میلیون تومان آماده شده که در هفته دولت عملیات اجرایی آن را آغاز خواهیم کرد .

شهردار بشرویه طرح بهسازی تقاطع پارک شکوفه تا بلوار جانبازان راهم از برنامه های اولویت دار امسال شهرداری برشمرد و گفت : با توجه به عبور ماشین های سنگین و نیمه سنگین در بلوار جانبازان و ورود آنان به محدوده شهری در محل تقاطع پارک شکوفه و خیابان حجت , مشکلاتی رابرای مردم آن محل ایجاد کرده بود که با تملک املاک شخصی در آن محدوده قصد داریم این نقطه را اصلاح و بهسازی کنیم .

بلالی با اشاره به اینکه شهرداری بشرویه هرروز مشغول انجام پروژه های عمرانی و خدماتی است گفت : کار شهرداری مختص به زمان و یامکان خاص نیست و با توجه به تبادل تجربیات و نظرات اعضای محترم شورای اسلامی شهر بشرویه مصمم هستیم خدمات رسانی را در همه نقاط شهری توسعه دهیم ,و لیکن کمبود اعتبارات و محدودیت های زمانی گاها اجازه تسریع در اجرای پروژه ها را نمی دهد ,و انتظار داریم از صاحبنظران و شهروندان محترم تا با ارائه راهکارهای صحیح و عملیاتی خادمین خود در این نهاد مردمی را یاری کنند .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.