کد مطلب: 26621
تاریخ انتشار : 31 مرد 1398 - 15:22
فرماندار بشرویه در نشست خبری هفته دولت خبرداد
در هفته دولت 107 پروژه عمرانی و کشاورزی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد
علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه گفت : در هفته دولت از 107 پروژه عمرانی _کشاورزی_خدماتی و فرهنگی با اعتباری معادل بیست و هفت میلیارد تومان بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد .

به گزارش پیام بشرویه ،" علی شفیعی " فرماندار شهرستان بشرویه در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و در محل دفتر فرمانداری برگزار شد گفت : یکی از اولویت های کاری و اصلی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات رسانی به مردم مومن و انقلابی و بخصوص قشر محروم و نیازمند روستایی بر محوریت فرمایشات مقام عظمای ولایت و رهبری است , و سعی کردیم تا با همراهی و همگامی مردم و مسئولین در راه خدمت رسانی به مردم نهایت تلاش و جدیت را داشته باشیم .

 وی از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی و کشاورزی در شهرستان بشرویه و در هفته دولت خبر داد و گفت : با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده در اولین روز از هفته دولت مسئولین ادارات و نهادها پس از تجدید میثاق با شهدای گمنام و هشت سال د دفاع مقدس , با امام جمعه شهر بشرویه دیدار و گزارشی از عملکرد دستگاهها ارائه خواهد شد .

فرماندار بشرویه گفت : در هفته دولت بهره برداری از 102 پروژه عمرانی _خدماتی _فرهنگی_ورزشی_کشاورزی و اقتصادی و همچنین کلنگ زنی برای پنج پروژه شاخص که از مصوبات سفر مقام عالی دولت در استان خراسان جنوبی هم هست آغاز خواهد ؛ که تمام مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان از مزایای این پروژه ها بهره مند خواهند شد .

شفیعی یاد آور شد : برای این پروژه در مجموع اعتباری معادل بیست هفت میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی,استانی و تسهیلاتی هزینه شده که شهرداری بشرویه با هزینه کرد شش میلیارد تومان رتبه اول اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی را در سطح شهرستان داشته است .

فرماندار بشرویه به پروژه های شاخص که افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد هم اشاره ای داشت و گفت : در بین پروژه های اعلام شده ,فاز اول پروژه مجتمع فرهنگی _هنری ,بوستان مادر,ساختمان بخشداری ارسک,چمن مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی,آبیاری کم فشار افتتاح و برای اجرای فازدوم مجموعه فرهنگی _هنری سالن آمفی تأتر؛فاز دوم مجموعه رفاهی فرهنگیان؛سالن ورزشی استاندارد در مجموعه ورزشی آزادی؛کلنگ زنی می شود.

وی گفت :با اجرای مجموع پروژه هایی که از محل اعتبارات ملی و یاتسهیلاتی هزینه شده برای 295 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده که روند نسبتا مناسبی برای اشتغالزایی را رقم زده است .

علی شفیعی فرماندار بشرویه در مقایسه رشد پروژه های عمرانی و خدماتی هم گفت : به لحاظ تعداد پروژه ها امسال نسبت به سال گذشته 50 پروژه نزدیک به 60% افزایش که به لحاظ مبلغ ریالی هم رشد قابل ملاحظه ای با سال گذشته داشته است .

فرماندار بشرویه  از افزایش زیربنا برای ساختمان بیمارستان جدید هم خبر داد و گفت : با توجه به اینکه در سفر وزیر محترم بهداشت و درمان قول افتتاح ساختمان این بیمارستان در هفته دولت داده شده بود ,؛ ولیکن به دلیل موافقت افزایش زیربنا و زیر ساخت های جدید برای این پروژه و نیاز به تامین اعتبار ؛ در سال جاری اعتبار بسیار خوبی هم از اعتبارات ملی و هم از کمک های وزارتخانه تخصیص داده شد؛ تا کار اتمام این پروژه با توجه به افزایش زیربنا بزودی انجام شود و در بودجه سال 99 بتوان اعتبار خوبی را برای تجهیز این پروژه حیاتی گرفت .

وی از بداخلاقی برخی کاربران فضای مجازی در تخریب چهره مسئولان خدوم شهرستان اظهار گله مندی کرد و گفت : مجموعه مدیران ادارات و نهادها از انتقاد مشفقانه و دلسوزانه و ارائه راهکارهای مفید و سازنده برای پیشرفت و آبادانی شهرستان استقبال می کنند ولیکن برخی از فعالان فضای مجازی و کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به توهین و تخریب چهره مسئولین را دارند که اقدامی ناپسند و بدور از اخلاق انسانی است .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.