کد مطلب: 26619
تاریخ انتشار : 19 مرد 1398 - 16:18
در نشست هم اندیشی امام جمعه و فرماندار عنوان شد
تبعیت از ولی فقیه اولویت اصلی مسئولان باشد
حجه الاسلام والمسلمین سید محمد معلمی امام جمعه بشرویه گفت : پایبندی به نظام اسلامی؛تبعیت از ولی فقیه و حمایت از دولت اسلامی باید جزو اصول کاری و سرلوحه امور برای مسئولین جمهوری اسلامی باشد.

به گزارش پیام بشرویه ، ؛ ظهر امروز حجه الاسلام والمسلمین سید محمد معلمی به همراه اعضای ستاد نماز جمعه بشرویه در دیدار هم اندیشی با فرماندارجدید شهرستان بشرویه بر حفظ وحدت و همگرایی مسئولین تاکید کردند.

امام جمعه بشرویه  ضمن تبریک انتصاب شایسته مهندس "علی شفیعی" به عنوان فرماندار جدید شهرستان بشرویه گفت : انتصاب شخصیتی مومن ، با اخلاق، و جهادی را در سمت فرمانداری بشرویه باید به فال نیک گرفت و انتظار داریم در مدت زمان تصدی این انسان شایسته خدمات رسانی به مردم مومن و بافرهنگ شهرستان و بخصوص مطالبات بحق این مردم سرعت بیشتری گیرد.

وی گفت :با مطالعه پیشینه فرهنگی مردم شهرستان بشرویه ؛ایمان ؛اعتقادات مذهبی و وحدت و همدلی شاخصه اصلی این مردم شریف است و لایق بهترین خدمات هستند

حجه الاسلام معلمی گفت : نهاد امامت جمعه بشرویه برمبنای عمل به دستورات مقام‌معظم رهبری و استفاده از خرد جمعی نخبه گان و اندیشمندان ستاد نماز جمعه آمادگی کامل دارد تا همراه با مقام عالی دولت در شهرستان در راه پیشرفت و خدمات رسانی به مردم و بخصوص محرومین واقعی تلاش پیگیری داشته باشند

وی گفت : خدمت به جامعه اسلامی روحیه ای جهادی را می طلبد و اگر مسئولین این مسئله را در اولویت کاری خود قرار دهند ؛ قطعا مشکلات و گرفتاریها بزودی و آسانی حل شده و ثمره آن در جامعه ظهور و بروز می کند و مردم اعتماد بیشتری به مسئولان خود پیدا می کنند.

در ادامه مهندس علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه ضمن قدردانی از امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه از ابراز حمایت از مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان گفت : قطعا حمایت ها و ابراز همکاری نهاد محترم نماز جمعه مسئولیت هارا سنگین تر می کند, تا در راه خدمت رسانی به مردم شریف و با فرهنگ این شهرستان تلاش مضاعفی داشته و خود را گم نکنیم.

وی یاد آور شد:مجموعه پرسنل فرمانداری و مسئولان دولتی مصمم هستند بدور از احساسات و وابستگی های جناح بندی سیاسی ,ولایت پذیری را خط قرمز خویش قرار داده و متواضعانه در خدمت مردم باشیم.

فرماندار بشرویه اظهار داشت : یکی از مسائلی که سعی داریم برای تسریع در پیشرفت و آبادانی شهرستان در دستور کار قرار دهیم جذب سرمایه گزاری و رونق صنعت گردشگری برمحور معرفی فرهنگ دینی و سنتی مردم این منطقه است ؛ تا فرهنگ کار و تلاش رابرای قشر جوان و جویای کار نهادینه کرده و زمینه اشتغال آنان را فراهم آوریم تا مجبور نباشند به استانها و یا شهرستانهای همجوار مهاجرت کنند.

 شفیعی همچنین گفت : در شهرستان بشرویه فرصت های شغلی برای جوانان وجود دارد ولیکن فرهنگ استفاده از برخی مشاغل هنوز تعریف درستی نشده است.

فرماندار بشرویه خاطر نشان کرد: برای نتیجه دادن کارها و خدمات باید پیگیری جهادگونه داشته باشیم و سعی داریم این هدف را در بین‌مسئولان ترویج کنیم و قطعا با مسئولانی که کم کاری کرده و یا خدای نخواسته در کار مردم گره افکنی داشته باشند با جدیت برخورد خواهیم کرد.

وی وحدت؛ همدلی و همگرایی بین مردم و مسئولین را رکن اصلی پیشرفت و آبادانی شهرستان دانست و از تمام نخبه گان و اندیشمندان و صاحب نظران که دل در گرو توسعه بشرویه دارند خواست با اظهار نظرات و پیشنهادات سازنده خود در توسعه منطقه سهیم باشند

در پایان این دیدار سه تن از اعضای ستاد نماز جمعه با بیان‌نظرات و راه حل ها خواستار تسریع در پیگیری مطالبات شهرستان شدند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.