کد مطلب: 26612
تاریخ انتشار : 5 مرد 1398 - 17:05
دکتر خوش خبر معاون سیاسی_امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت : از خواسته های نظام اسلامی کار آمدی بالای مدیریت هاست/مدیران دستگاهها حق جانبداری و یا جناح بندی در انتخابات را ندارند.

به گزارش پیام بشرویه ، ظهر امروز و در جلسه شورای اداری با حضور معاون سیاسی_امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی مهندس "علی شفیعی" رسما به عنوان فرماندار جدید شهرستان بشرویه معرفی و از زحمات علیرضا زمانزاده فرماندار قبلی که به افتخار پیشکسوتی نائل آمد قدردانی شد.

دکتر خوش خبر معاون سیاسی_امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با قدردانی از حضور مردم مومن و انقلابی شهرستان بشرویه وابلاغ پیام تشکر استاندار ؛هدف ازجابجایی مدیران را تسهیل در روند پیشرفت کارها برشمرد و گفت :یکی از خواسته های اصلی نظام اسلامی کارایی و کار آمدی بالای مدیریت هاست و هر سازمانی که مدیری را جابجا می کند به منظور تسهیل در روند کاری آن سازمان است.

وی گفت :باتوجه به شناختی که از مهندس شفیعی داریم وی انسانی مومن؛مردمی و جهادی است و انتظار دا ریم با توجه به بهره گیری از نظرات سازنده امام جمعه محترم و نخبه گان شهر ستان روند افزایشی پیشرفت و آبادانی این منطقه سرعت گیرد .

معاون استاندار با اشاره به ظرفیت های استان و شهرستان بشرویه گفت :خراسان جنوبی از ظرفیت های بسیار بالایی در توسعه رونق اقتصادی از جمله بخش کشاورزی؛معادن و گردشگری برخوردار است و با توجه به خشکسالی ها و خشکی شدید استان و بخصوص شهرستان بشرویه باید کشاورزان عزیز را به سمت و سوی کشت های الگویی ؛و بهره گیری صحیح از منابع آبی هدایت کرد .

خوش خبر همچنین یاد آور شد:همه باید با وحدت و همگرایی برای توسعه استان و شهرستان قدم برداریم و هرجا دچار واگرایی شده ایم ضرر کرده ایم.

وی با قدردانی از نیروهای نظامی و انتظامی از جمله سپاه و بسیج و نیروی انتظامی هم گفت : مسئله امنیت و آرامشی که در استان ما برقرار شده نتیجه و ثمره وفاق و همدلی همه نیروهاست و سبب شده است تا سرمایه گزاران رغبت بیشتری برای مشارکت در طرح ها و تولیدات اقتصادی استان را داشته باشند .

دکتر خوش خبر همچنین به توزیع عادلانه کالا و خدمات اشاره کرد و گفت : توزیع عادلانه خدمات از دغدغه های اصلی مردم است که بعضی مشکلات پیشرو بر نگرانی های مردم می افزاید و باید سعی کنیم با هدف گزاری صحیح از نگرانی های مردم بکاهیم

معاون سیاسی _ امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی از تمهید مقدمات برگزاری انتخابات پیشرو هم خبر داد و گفت :انتخابات پیش رو با مولفه های قانون مداری؛امنیت؛سلامت و مشارکت حداکثری برگزار خواهد شد و باید سعی کنیم پایبند به قانون و مقررات بوده و هر کاندیدی که از طرف شورای نگهبان تایید صلاحیت شود باید عادلانه از ظرفیت های معرفی برنامه ها در وقت مقرر و قانونی استفاده کند ؛و چنانچه مدیر دستگاهی از یک کاندید خاص یا جناح خاص جانبداری کرده و یا از امکانات اداری استفاده کند متخلف است و پیگرد قانونی خواهد داشت .

معاون استاندار خراسان جنوبی از مصوبات سفر استاندار به بشرویه هم اظهار خرسندی کرد و گفت :در این سفر شصت مصوبه برای شهرستان در نظر گرفته شده که پنجاه و نه مصوبه آن در حال اجرایی شدن است و تنها یک مصوبه است که نیاز بیشتر به بررسی دارد و انتظار داریم با هماهنگی و همدلی مردم و مسئولین آینده درخشانی برای این منطقه رقم بخورد.

در ادامه این نشست حجه الاسلام سید محمد معلمی امام جمعه بشرویه هم انتصاب علی شفیعی به عنوان فرماندار بشرویه راتبریک گفت و به همه مدیران توصیه کرد تا خود را خادم مردم بدانند تا از اجر و پاداش معنوی برخوردار شوند.

وی بااشاره به احادیث اسلامی هم گفت :اگر میخواهیم نزد مردم عزت و حرمت داشته باشیم باید از خداوند بخواهیم تا از غرور و خود خواهی و مقام پرستی دورمان کند ؛چراکه احساس خود برتر بینی و تکیه بر جایگاه و مقام هواپرستی و دور شدن از اخلاقیات اسلامی است.

امام جمعه بشرویه فرماندار جدید را انسانی متواضع و مردمی دانست و گفت :انتظار داریم نامبرده که کارنامه ای قابل قبول در خدمات اجرایی و کشاورزی و همچنین کار جهادی دارند با استفاده از نظرات خبرگان در راه تحقق مطالبات مردم این منطقه تلاشی مضاعف داشته باشند.

حسن سلیمی رئیس شورای اسلامی شهر بشرویه هم با قدردانی از سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه گفت :حضور دوروزه مقام عالی استان در شهرستان بشرویه بارقه ای از امید را در دل مردم روشن کرد و انتظار داریم هر چه سریعتر مصوبات سفر اجرایی شود .

وی گفت : شهر بشرویه یک شهر فرهنگی و تاریخی با سبقه طولانی است؛و انتظار داریم مدیران کل استان که به منطقه سفر می کنند و قولی را برای حل مشکلات شهرمیدهند به قول خود پایبند باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر بشرویه به بخشی از مطالبات مردمی هم ازجمله توسعه راهها؛تامین آب؛توسعه صنعت گردشگری و تامین اعتبارات برای پروژه های بر زمین مانده اشاره کرد و گفت :انتظار مردم و شورا این است که توزیع امکانات عادلانه بوده و شهرستان بشرویه را از بن بست جاده ای نجات دهند و مصمم هستیم با همدلی و همراهی و وحدتی که در همه نیروها و بخصوص شخص فرماندار سراغ داریم این روند را هرچه سریعتر سرعت بخشیم .

در ادامه "علی شفیعی"فرماندار جدید شهرستان بشرویه با ارائه گزارشی از روند برنامه های اعتباری و اقتصادی گفت : شهرستان بشرویه بر اساس طرح آمار گیری سال ۹۵ دارای جمعیتی بالغ بر بیست و شش هزار نفر دارد که از این‌میزان ۷۵٪جمعیت شهری و۲۵٪را روستائیان تشکیل می دهند و علی رغم حاکم شدن شرایط خشک آب و هوایی در تولید محصولات زراعی و باغی مقام اول استان را به خود اختصاص داده است .

وی گفت :بافت تاریخی شهر بشرویه با قدمتی بالغ بر ۷۰۰ سال که هنوز زندگی در آن جاری است از ظرفیت های بسیار خوب گردشگری است که باید برای ارتقائ آن و جذب توریست تلاش جدی تری شود .

فرماندار بشرویه به روند افزایشی اعتبارات هم اشاره ای داشت و گفت :اعتبارات شهرستان از سال ۹۳ تا کنون نزدیک به سه برابر شده که تنها در سالهای۹۶ و ۹۷ بالغ بر ۱۰۶ میلیارد تومان برای این شهرستان تخصیص داده اند ؛که نتیجه همراهی و همدلی مسئولین در معرفی پروژه ها و طرح های عمرانی _خدماتی و کشاورزی و صنعتی بوده است .

شفیعی همچنین به اجرایی شدن طرح های بزرگ در بشرویه اشاره کرد و گفت : طرح ملی و بین المللی ترسیب کربن؛۱۲۰ کیلومتر لوله گذاری موتور پمپ های کشاورزی و احداث بیمارستان جدید و توسعه اورژانس بیمارستانی از پروژه های در حال احداث است که امیدواریم بزودی مردم مومن و لایق شهرستان از مزایای آن بهره متد شوند.

وی اجرایی شدن باند دوم جاده اصلی بشرویه به سه راهی دیهوک_بشرویه؛استخر های شنا؛بهره برداری از پروژه برق آفتابی؛برخورداری جمعیت ۹۳٪شهرستان و همچنین شهرک صنعتی از گاز شهری را از جمله پروژه های اولویت داربرشمرد که بزودی بهره برداری از پروژهای باقی مانده آغاز خواهد شد.

وی به مشکلات راههای اصلی بشرویه و همچنین کمبود زمین در محدوده خدمات شهری برای تامین مسکن و ساخت ساختمان ادارت اشاره کرد و خواستار رفع مشکلات توسط مسئولین استانی شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.