کد مطلب: 26603
تاریخ انتشار : 18 تير 1398 - 10:15
حجه الاسلام معلمی امام جمعه بشرویه گفت :ماه ذی القعده ماه خودسازی است / سفر استاندار محترم به بشرویه سفری کاری با روحیه جهادی بود

به گزارش پیام بشرویه ، حجه الاسلام "سید محمدمعلمی " امام جمعه بشرویه در نشست اعضای شورای اداری که ظهر روز گذشته و در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ؛ با اشاره به فضیلت های ماه ذی القعده گفت : دهه کرامت و ماه ذی القعده ماه خودسازی و خودشناسی است و باید از این فرصت ارزشمند برای خودسازی و خود مراقبتی از گناهان تلاش جدی تری داشته باشیم .

 وی گفت :یکی از اخلاق های ناپسند که متاسفانه انسان امروزی را گرفتار کرده حس بدبینی است ,و انسانی که به این رذیله ناپسند گرفتار می شود همه را سیاه میبیند و دیدگاهی منفی نسبت به دیگران دارد .

امام جمعه بشرویه توصیه کرد: لازم است با خود مراقبتی و خودسازی این صفت زشت را که از آسیب های اجتماعی هم هست از خود دور کرده و هزچه بیشتر روحیه معنوی خود را با ذکر و یاد خدا تقویت کنیم .

امام جمعه بشرویه , با قدر دانی از زحمات مسئولین و خادمین ملت هم گفت : سفردوروزه آقای معتمدیان استاندار خراسان جنوبی یک سفر کاری و با روحیه جهادی انجام شد که ره آوردهای امید بخشی را برای توسعه شهرستان بدنبال داشت و امیدواریم که مصوبات این سفر هرچه سریعتر اجرایی شود .

حجه الاسلام معلمی گفت : قطعا اغلب مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی خادم ملت هستند و نباید کم کاری و ضعف مدیریتی برخی از مسئولین را به پای تمام مسئولین گذاشت .

در ادامه این نشست ,"علی شفیعی " سرپرست فرمانداری بشرویه هم طی گزارشی از نتایج سفر دوروزه مقام عالی استان خراسان جنوبی به شهرستان بشرویه از تصویب 60 مصوبه در زمینه های رونق تولید,توسعه زیرساخت های کشاورزی و صنعتی خبر داد و گفت : در این سفر جناب استاندار محترم از 9 روستا در دو شهر بشرویه و ارسک بازدید داشتند که مردم از نزدیک توانستند مسائل و مشکلات خود را بازگو کنند,که دستورات لازم برای حل مشکلات آنان به دستگاههای ذیربط داده شد .

وی گفت : در این سفر نشست با خبرگان شهرستان با رویکرد راهکارهای مناسب برای برون رفت از محدودیت راههای مواصلاتی ,توسعه زیر ساخت ها ,اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام ,توسعه معادن سرب و روی ؛توسعه صنعت آبزی پروری ,رونق گردشگری ,و پیگیری جدی تر برای دو پروژه سنگین بیمارستان جدی الاحداث و استخر شنای آزاد برگزار شد ؛ که نتایج بسیار خوبی را بدنبال داشت .

سرپرست فرمانداری بشرویه افزود :از مصوبات دیگر این سفر که اعتبارات بالایی را خواهد گرفت :توسعه دو مجتمع گلخانه ای ,و دامپروری ,بازگشایی 4 کیلومترباقی مانده  از پروژه ملی جاده ارتباطی بشرویه به طبس از مسیر خداآفرید؛مطالعه و بررسی جاده ارتباطی بشرویه به بجستان با همکاری معاونت عمرانی استانداری ,کمیته فنی راه و شهرسازی و نخبه گان محلی ؛طرح های آب خیزداری ؛و اتمام پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش بود که دستورات لازم به دستگاههای مربوطه داده شده است .

شفیعی سرپرست فرمانداری بشرویه ضمن توصیه به مسئولین برای تکریم ارباب رجوع و پیگیری مصوبات سفر استاندار هم گفت :مسئولین اولیت کاری خود را برای تکریم ارباب رجوع و همچنین صرفه جویی در هزینه ها قرار داده و هر دوهفته گزارشی را از روند پیگیری مصوبات سفر استاندار را حتما ارائه بدهند و کوتاهی در این مورد از هیچ مسئولی پذیرفته نخواهد بود .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.