کد مطلب: 26602
تاریخ انتشار : 8 تير 1398 - 01:21
امام جمعه بشرویه گفت: اصلی ترین مطالبه مردم جاده و خروج از بن بست جاده ای شهرستان میباشد.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام معلمی" امام جمعه بشرویه در خطبه های این هفته نمازجمعه  شهر بشرویه ضمن اشاره به مناسبتهای هفته ،فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت و در ادامه به برخی از ویژگی های شهید بهشتی نظیر ظلم ستیزی و روحیه استکبار ستیزی وی اشاره کرد .

امام جمعه بشرویه با بیان خیرمقدم خدمت استاندار خراسان جنوبی و هیئت همراه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : بعد از مدتها انتظار، سفر استاندار محترم به شهرستان بشرویه اتفاق افتاد که سفر بسیار با برکتی است

.وی ادامه داد: استاندار در این سفر از نزدیک با مردم شهرستان گفتکو و با مشکلات آنها آشنا شد و دستوراتی برای رفع این مشکلات به مسئولین مربوطه صادر که این اقدام خیرخواهانه باعث دلگرمی و اعتماد بیشتر مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است که جای تقدیر و تشکر دارد.

معلمی افزود: استاندار دبیرخانمه ای را برای پیگیری مصوبات این سفر تشکیل داد که نشان از این دارد که این سفر تشریفاتی نبوده و سفر کاری میباشد و نوع سفری که استاندار دارند تقریبا بی نظیر است چون 2روز را به این سفر اختصاص دادند که بسیار ارزشمند است.

 امام جمعه بشرویه تصریح کرد: در این سفر پس از سخنرانی روز گذشته استاندار در مسجد جامع مردم مطالبه ای در خصوص جاده داشتند که با وجود اینکه جزء برنامه های سفر ایشان نبود ولی دستور دادند که بلافاصله به محل احداث جاده رفته و از نزدیک از آنجا دیدن کنند که این نشانه پرکار بودن و عمل گرا بودن استاندار است واین مردم را امیدوار میکند.

 خطیب جمعه بشرویه در ادامه خطاب به استاندار ، مردم بشرویه را مردمی صبور و نجیب دانست که تبعیض را برنمی تابند و مردم و بنده بعنوان نماینده مردم از شما درخواست داریم باتوجه ویژه به شهرستان بشرویه دیدگاه تبعیض آمیز را از این شهرستان برداشته و هرچه امکانات به این استان تخصیص داده میشود ظرفیت شهرستان بشرویه را در نظر گرفته و به این شهرستان هم امکاناتی اختصاص دهید.

 وی در ادامه گفت: مردم بشرویه مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری میکنند و تاکنون هیچ اقدام غیرقانونی انجام نداده و بعد از این نیز همینگونه است.

معلمی خطاب به استاندار و هیئت همراه گفت: شما در این سفر مطالبات مردم شهرستان را شنیده اید ولی اصلی ترین مطالبه مردم جاده و خروج از بن بست جاده ای شهرستان میباشد، باتوجه به اینکه این شهرستان محل تردد کامیونها و اتوبوسهای زیادی بوده است از جنابعالی درخواست میشود نسبت به رفع بن بست جاده ای شهرستان توجه ویژه ای داشته باشید.

 امام جمعه بشرویه در ادامه خطاب به مسئولین با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری یکی از مشکلات مردم را صدور مجوزها و نبود زیرساختها مانند آب، برق و گاز عنوان کرد که این مسئله باعث میشود افرادی که وارد عرصه اقتصادی و سرمایه گذاری میشوند بدلیل نبود زیرساختها و مجوزها از ادامه فعالیت منصرف و پشیمان شوند.

 همچنین امام جمعه بشرویه به بحث هنجارشکنیها که در مسئله گردشگری و میراث فرهنگی دیده میشود اشاره کرد و گفت: ما با گردشگری و جذب توریست مشکلی نداریم و مسئول اداره میراث فرهنگی نیز انسان مؤمن و فعالی است ولی براساس خبرهای رسیده عده ای توریست و گردشگر برای بازدید از منطقه کویر بشرویه به اینجا آمده و یک سری هنجارشکنیها انجام میدهند که این با فرهنگ مردم بشرویه سازگاری ندارد،

 وی خطاب به استاندار گفت: همانگونه که نسبت به مسائل اقتصادی مسئولیت دارید نسبت به مسائل فرهنگی نیز مسئولید و مردم بشرویه این هنجارشکنی ها را برنمی تابند که رفع این مسئله توجه شما را میطلبد.

امام جمعه بشرویه از استاندار درخواست بازدید از ساختمان فرهنگی مصلای نمازجمعه و اختصاص اعتبار برای توسعه و راه اندازی آن و همچنین تخصیص زمین جهت احداث حوزه علمیه خواهران را کرد.

قابل به ذکر است که استاندار  خراسان جنوبی در بین الصلاتین درخصوص مصوبات سفر به شهرستان بشرویه توضیحاتی ارائه کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.