کد مطلب: 26600
تاریخ انتشار : 2 تير 1398 - 13:10
سید حمید عبدی مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت: با توجه به نوپا بودن حرفه زنبورداری در شهرستان بشرویه دوره آموزشی بهداشت و بیماریهای زنبورعسل برای بهره بردان این صنعت در شهرستان بشرویه برگزار شد .

به گزارش پیام بشرویه ، ؛" سید حمید عبدی " مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه طی گزارشی اعلام کرد : حرفه زنبورداری یک حرفه نوپا در شهرستان بوده که اشتغال به این امر در کنار کشاورزی وباغداری علاوه برکمک به گرده افشانی باعث کمک به رونق تولید واشتغال می گردد.

وی افزود:  در همین راستا یک دوره کلاس آموزشی با تدریس آقای دکتر جمعه زاده از دامپزشکان  مجرب در این حوزه به همت  مدیریت جهاد کشاورزی وهمکاری این شبکه در محل سالن ترویج شهرستان برگزار گردید.

عبدی یادآور شد : در این دوره 40نفر از زنبورداران ومتقاضیان  این کارگاه شرکت داشته که با مباحث اقتصادی این صنعت،از جمله مدیریت کلونی های زنبورعسل وبیمارهای مهم آن مانند لوک آمریکایی ونوزما و همچنین چگونگی استفاده از آخرین داروهای موجود در بازار آشنا شدند .

مورد بحث وتبادل نظر قرارگرفت وفراگیران ضمن آشنایی با مخاطرات بهداشتی وبیماریهای تهدید کنند این صنعت با آخرین داروهای موجود در بازار که مورد استفاده قرار می گیرد نیز آشنا شدند .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.