کد مطلب: 26565
تاریخ انتشار : 25 فرو 1398 - 12:58
با بکار بردن توصیه های پلیس در جلوگیری از سرقت لوازم و مدارک هویتی وسیله نقلیه مشارکت کنیم

با عنایت به نزول برکات الهی و باران رحمت خداوندی جای دارد به پاس این لطف بیکران حضرت حق خداوند منان را شاکر بوده و سجده شکر بجای آوریم

به گزارش پیام بشرویه ،  نیروی انتظامی شهرستان بشرویه با قدردانی از مردم مومن و انقلابی در همکاریهای صمیمانه با پرسنل این نیرو در کاهش ناهنجاریهای اجتماعی و تامین امنیت پایدار یکی از مراحل توصیه های و هشدارهای پلیسی خود را برای فرهنگ سازی و استفاده بهینه از راهکارهای ارائه شده در کمک به کاهش سرقت اموال و لوازم داخل خودرو منتشر کرد

این هشدارها به شرح زیر است :

1-ایجاد هرگونه مانع برای جلوگیری از سرقت موثر و قابل اعتنا است .

2- ضمن هماهنگی با شرکتهای سازنده خودرو درخواست شود؛ نسبت به تقویت زاپاس بند و اهرم نگهدارنده زاپاس در زیر خودروهایی مثل پژو ۲۰۶ وانت نیسان و زانتیا نمایید.

 3- از پارک کردن خودروها در جاهای تاریک و جاهایی که درختان و بوته ها به طور طبیعی اتومبیل ها را استتار می نمایند خودداری گردد؛ زیرا سارقین با قرار گرفتن بین اتومبیل و شیشه ها و درختان خود را از دید رهگذران مخفی و از همان مکان به راحتی درب خودروها را باز می کنند .

4- حتی الامکان ازپیچ قفل دار و محافظت‌کننده روی پیچ‌های معمولی چرخ‌ها استفاده شود.

 5- جدا کردن پانل و همراه بردن آن یکی از راه هایی است که موجب می‌شود سارقین کمتر به سراغ ضبط های  بدون پانل و یا اصطلاحاً خالی بروند.

 6- هنگام ترک خودرو از بسته بودن درب ها و بالا بردن شیشه ها مطمئن شوید.

7- از قرار دادن اشیاء قیمتی کیف؛ وجه نقد, تراول چک ,اسناد و مدارک لازم از هویت و مالکیت در داخل خودرو بعد از پیاده شدن از اتومبیل خودداری شود.

/انتهای پیام

ادامه دارد.......

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.