کد مطلب: 26545
تاریخ انتشار : 27 اسف 1397 - 15:30
هرچند وزش طوفان شن در بعد از ظهردیروزوشب گذشته خساراتی را برای مردم بدنبال داشت؛ ولیکن در ادامه و بالطف خداوند نزولات جوی بسیار خوبی در سطح شهرستان جاری شد.

بار خدایا تورا شکر میگوییم که هر چه را آفریدی بنا برحکمت و مصلحت خویش آفریدی و درنهایت انسان را مختار به شیوه استفاده از آن نمودی .پس تورا سپاس میگوییم و شکرزار نعمتهایت هستیم .

به گزارش پیام بشرویه ، بعد از ظهر دیروز وزش طوفان شدید همراه با گرد و غبار و شن های روان شهرستان بشرویه را درنوردید و چهره شهر و خانه ها و خانواده ها را غبار آلود کرد .

 بر اثر این حادثه از قبل پیش بینی نشده ؛ خساراتی به فضای شهر بشرویه وارد شد که در برخی معابر شهری از جمله بلوار قایم چند اصله درخت تنومند کاج را از ریشه درآورد که البته با درایت مامورین زحمت کش شهرداری و گروههای امدادی بلافاصله رفع خطر شد .

 اما درادامه این طوفان شن که بانوان زحمت کش را برای خانه تکانی دوباره نگران کرده بود؛باران رحمت الهی نازل و خداوند یک بار دیگر عیدی به مردم مومن و بخصوص بانوان داد تا هم دلهای پاک شکرگزاران نعمت خداوندی شاد گردد و هم بانوان را از زحمت دوباره شستشوی شن های خانه ها و معابر تا حدودی معاف دارد .

بارش باران و رحمت الهی که در کوهپایه های غربی شهرستان بشرویه و همچنین رودخانه ها جاری شده بود ؛سدهای نیگو و جگر کوه و بند ریز را پرآب کرد و نوید جبران بخشی از کمبود بارشهارا بدنبال داشت .

 در شب گذشته میزان بارندگی در کل شهرستان بشرویه به میانگین نزدیک به چهارده و نیم میلیمتر گزارش شده است .

بار خدایا تورا به پاس نزولبرکات و رحمت واسعه ات همیشه شکر گزاریم

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.