کد مطلب: 26537
تاریخ انتشار : 24 اسف 1397 - 16:54
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه خبر داد
برگزیدگان مسابقات قرآنی بسیج تقدیر شدند+تصاویر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه گفت : در مرحله ناحیه ای مسابقات قرآنی بسیج 153 نفر از اعضای بسیجی در 5رشته این مسابقات شرکت کردند .

به گزارش پیام بشرویه ، با هدف ترویج فرهنگ غنی قرآنی و تحقق فرامین مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) مسابقات قرآنی بسیج در سه مرحله حوزه ای _ناحیه ای و استانی برگزار شد .

سرهنگ دوم پاسدار "علی خبازی " فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه به خبرنگار ما گفت : این مسابقات در سه مرحله حوزه ای _ناحیه ای و استانی و در 5 رشته حفظ جزء30 قرآن _جزء 1 تا 3_1 تا 7 و 10 جزء و همچنین قرائت و تحقیق زیر 16 سال و بالای 16 سال _ترتیل  _طرح صراط و مفاهیم و تفسیر سوره اسراء و اذان تقلیدی برگزار شده که پس از پایان مرحله حوزه ای 114 خواهر و 39 برادر توانستند به مرحله ناحیه ای راه یابند .

 وی گفت : در مرحله پایانی ناحیه ای تعداد 31 نفر رتبه های اول تا سوم مسابقات را از آن خود کردند و به مرحله استانی رسیدند که در این مرحله نیزدو نفر از شرکت کنندگان شهرستان بشرویه رتبه های دوم و سوم این مسابقات را در سطح استان از آن خود کردند .

یاد آوری می شود در مرحله پایانی مسابقات مرحله ناحیه ای از 13 نفر که رتبه های اول مسابقات را بدست آوردند و همچنین 8 نفر از داوران برگزیده در مراسم نماز جمعه شهر بشرویه و ارسک با حضور ائمه جمعه تقدیر شد

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.