کد مطلب: 26532
تاریخ انتشار : 17 اسف 1397 - 12:45
ظهر امروز امام جمعه جدید شهر بشرویه با حضور مسئولان و مردم ولایتمدار این شهرستان رسما معارفه شد

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام والمسلمین رحیم آبادی" سرپرست نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بشرویه که با محوریت تکریم و معارفه امام جمعه جدید شهر بشرویه برگزار شد با اشاره به خدمات بسیار ارزنده "حجت‌الاسلام محمد شمس الدین" امام جمعه سابق بشرویه خاطرنشان کرد :ایشان یکی از ائمه جمعه بسیار پرتلاش استان بودند که در تمامی امور فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی زحمات زیادی را کشیدند.

 وی با اشاره به امر خطیر امامت جمعه  و وظایف این نهاد تصریح کرد: بر اساس تاکیدات قرآن، باید در مسیر ابلاغ دین اسلام و هدایت جامعه مسلمان بیشترین تلاش را به کار گرفت چراکه خداوند نیز به پیامبر دستور می‌دهد که  "برسان و ابلاغ کن" و جریان امامت و ولایت امیرالمومنین نیز خود نمود دیگری از اهمیت به ترویج دین اسلام است .

رحیم آبادی تأکید کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری مملکت داری بسیار سخت است ولی باید کار سخت را نیز به اهل آن داد و مسئولین عزیزی که مسئولیت دارند باید هنر خود را در خدمت به خلق به کار گیرند.

 وی با توصیه به ترویج وحدت و همدلی هم گفت:  خداوند از پیروی و تبعیت ولایت و امامت ماخذه خواهد کرد ملت ما تا الان به دلیل اتحادی که داشته توانسته ایم به خوبی به پیش برویم و یکی از مهمترین دلایل این موفقیت ها نیز اتحاد حول محور ولایت است.

سرپرست نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن  بیان کرد: همان طور که دیدید در ۲۲ بهمن ملت واقعا غوغا کردند و دشمنان را ناامید چراکه با بصیرت و پیروی از ولایت به صحنه آمدند .

رحیم آبادی با اشاره به اینکه امام جمعه در هر شهری  مسئول انقلاب اسلامی می باشد خاطرنشان کرد: ائمه جمعه در هر شهری که باشند باید مدافع ارزش‌های انقلاب و اسلام بودهچرا که به فرموده حضرت آقا امام جمعه در هر شهری مسئول انقلاب است .

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید امید را در جامعه تقویت کرد افزود: سرمایه انسان امید است امید که از دست رفت بنابراین انگیزه ها برای ادامه حرکت کاهش می یابد و در کشور ما سرمایه امید ولایتمداری است ولی اگر آن را از دست بدهیم بی شک ناامیدی و یاس حاکم خواهد شد .

سرپرست نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی تصریح کرد :تمام مشکلات علمی، اقتصادی و فرهنگی با چرخیدن حول ولایت و امامت حل می شود چرا که این یکی از بیانات قرآن است و باید برای نا امید کردن دشمنان همواره بیانات مقام معظم رهبری و ولایت فقیه را در حوزه عمل به کار بگیریم.

رحیم آبادی تصریح کرد: هرجا عقب‌ماندگی داریم بی شک در آن قسمت ولایتمداری کمتر بوده است بنابراین نیاز است تا بیش از گذشته در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری تلاش شود.

 

 گفتنی است در این مراسم از زحمات" حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه سابق شهر بشرویه" تقدیر شد و "حجت الاسلام سید محمد معلمی" به عنوان امام جمعه جدید شهر بشرویه معرفی شد.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.