کد مطلب: 26528
تاریخ انتشار : 12 اسف 1397 - 17:42
امام جمعه موقت بشرویه افزود: مسولين ادارات هر كدام به سهمي و به طريقي با ارباب رجوع براي گره گشايي كردن ،راهنمايي كردن و رفع مشكلات در ارتباط هستند .

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام علی اکبر حدادیان " بعد از ظهر امروز در مراسم شورای اداری شهرستان بشرویه که در محل سالن ترویج جهاد کشاورزی برگزار شد با اشاره به اهمیت توجه به نیازهای مردم خاطر نشان کرد: بهترين فرد آن كسي است كه خدمت بيشتري نسبت به خلق  خدا داشته باشد .

امام جمعه موقت بشرویه افزود: مسولين ادارات هر كدام به سهمي و به طريقي با ارباب رجوع  براي گره گشايي كردن ،راهنمايي كردن و رفع  مشكلات در ارتباط هستند .

 

وی با اشاره به فرا رسیدن سال نو هم گفت:  در آستانه فرارسيدن سال نو هستيم لبخند برلب نشاندن شهامت است  و باید هر کدام به هر طريقي در طول سال و بویژه ایام پایانی سال در خدمت گزاري به مردم بیشتر تلاش کنیم.

حدادیان افزود: مردمی كه در 22 بهمن با حضور حماسي خودشان نشان دادند كه در ميدان هستند و ارزش انقلاب را با ماديات معاوضه نمي كنند. و همه مسولين هم در هر رده اعلام كردند به منظور قدرداني از اين حضور شايسته مردم خدمتهاي شايسته به آنها داشته باشند .

امام جمعه موقت بشرویه تصریح کرد: يكي از راههايي كه مي تواند گره خيلي از كارها را باز كند و ايجاد شادماني كند در خانواده هاي مخصوصا نيازمند شكستن اين بار سنگين گرا نيهاست كه در بازار است.

وی با تاکید بر نظارت به قیمت های بازار گفت:  نظارت دقيق در بازار بسیارمهم است. اگر نظارت درست باشد خيلي از مشكلات اقتصادي حل خواهد شد

حدادیان افزود:مسئولان بسنده نكنند كه در هيئت نظارت ،صنعت و معدن و امثال اين ... اگر گراني ديديد تلفن بزنيد  بايد دقت كرد اما دقت خودرا مضاعف كنيم تادر روزهاي آخر سال لبخند و خوشحالي بر لبان گرفتاران جامعه بنشانيم .

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.