کد مطلب: 26521
تاریخ انتشار : 5 اسف 1397 - 15:17
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه خبر داد
کشف ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بشرویه
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از کشف ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد

به گزارش پیام بشرویه ، فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از کشف ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد

 "سرهنگ فاضل مریمی" در تشریح این خبر گفت: با دریافت اطلاعات مبنی بر اینکه افرادی قصد انتقال مواد مخدر به شهرستان بشرویه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان دارند؛ موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه اظهار داشت: ماموران با توجه به حساسیت موضوع کلیه محورهای مواصلاتی این شهرستان را کنترل کردند؛ که هنگام خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری سمند مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

 سرهنگ مریمی اضافه کرد ماموران دربازرسی از خودرو مورد خاصی مشاهده نکرد‌ند؛ ولی با توجه به اظهارات ضد و نقیض راننده, محل تردد خودرو پاکسازی شد؛ که در بازرسی از محل ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در قالب دو بسته که کنار جاده پنهان شده بود کشف شد.

 وی با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر شده است افزود: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شده و با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

 سرهنگ مریمی در پایان بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: طرح های مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ به صورت مستمر در این شهرستان ادامه خواهد داشت و پلیس بدون اغماض با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد./ پایگاه خبری پلیس

/انتهای پیام

نظرات کاربران

با سلام و خدا قوت از همه حافظان نظم و امنیت کمال تقدیر و تشکر را دارم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.