کد مطلب: 26502
تاریخ انتشار : 21 بهم 1397 - 18:50
ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بشرویه از مردم برای خلق حماسه بهمن تماشایی در یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بشرویه از مردم برای خلق حماسه بهمن تماشایی در یوم الله 22 بهمن  دعوت کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

یوم الله بیست و دوم بهمن، نقطه اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهار دهه از انقلاب اسلامی است.

حضور حماسی و وحدت بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم وسیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یأس و ناامیدی است.

 

ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بشرویه از مردم انقلابی و همیشه در صحنه  شهرستان بشرویه  و تمامی گروه ها و احزاب دعوت می کند تا بار دیگر با حضور حماسی و انقلابی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شکوه وحدت و همبستگی حضور ملی، عزت و عظمت و اقتدار خویش را  به نمایش بگذارند و و با آرمان های بلند بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نمایند.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.