کد مطلب: 26501
تاریخ انتشار : 21 بهم 1397 - 18:40
ما اصناف وبازاریان ،کارمندان وکارگران در کنار یکدیگر در راهپیمایی باشکوه چهلمین ۲۲ بهمن‌ماه شرکت می کنیم و با حضورمان پیام وحدت و همدلی‌مان را به نمایش می گذاریم.

به گزارش پیام بشرویه ، بسیج اصناف،کارمندی وکارگری شهرستان بشرویه  به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بیانیه صادر کرد.

ما اصناف وبازاریان ،کارمندان وکارگران در کنار یکدیگر در راهپیمایی باشکوه چهلمین ۲۲ بهمن‌ماه شرکت می کنیم و با حضورمان پیام وحدت و همدلی‌مان را به نمایش می گذاریم.

امیر مؤمنان علی علیه‌السلام:

(«فلو ان الباطل خلص من مزاج الحق لم یخف علی المرتادین و لوان الحق خلص من لبس الباطل انقطعت عنه السن المعاندین.»

وقتی باطل از حق و حق از باطل خالص شوند، زبان دشمنان کوتاه خواهد شد.«خطبه 50نهج البلاغه»)

امسال انقلاب اسلامی ما به لطف الهی به چهل‌سالگی رسیده است.

انقلاب اسلامی ایران در چهلمین سالروز خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود؛ این قیام باشکوه به‌عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیا بی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است. قیامی که با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیرش، امام خمینی (رحمت‌الله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و مؤثر ساخت.

بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که با اشتیاق «استقلال و آزادی»، «جمهوری اسلامی» را به پیروزی رساندند و اکنون در بهمن ۹۷، انقلاب چهل‌ساله، شاهد مردمی مستقل و آزاد است که با افتخار به گذشته و امید به آینده، مقاوم و استوار در برابر دنیای شرق و غرب از «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شان، محافظت می‌کنند

بسیج اصناف ،کارمندی وکارگری شهرستان ، از مردم شریف ایران سربلند، صاحبان اصلی این انقلاب عظیم دعوت می‌کند، در کنار یکدیگر در راهپیمایی باشکوه چهلمین ۲۲ بهمن‌ماه شرکت کنیم و با حضور چندده میلیونی‌مان پیام وحدت و همدلی‌مان را پیش چشمان منتظر و کنجکاو عالمیان به نمایش بگذاریم و با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های محکم آوای «استقلال آزادی جمهوری اسلامی » سردهیم و چشم تنگ امید دشمنان را از دست‌اندازی به «جمهوری اسلامی» قطع کنیم و رساتر از هر سال با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های استوار، شعار پرشور «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دهیم تا صدایمان از پرده‌های هزارتوی پنبه‌های فرورفته در گوش‌های عاصی دشمنان بدخواه و منافقان خوش‌خیال عبور کند و تاریخ انقلاب ۹۷، به مُهر ولایتمداری و بصیرت مردم انقلابی ایران منقوش گردد؛ و در ادای وظیفه‌مان که قدردانی از خون شهدای انقلاب تا مدافعان حرم و پایبندی به آرمان‌های امام راحل (رحمت‌الله علیه) و ارزش‌های نظام و انقلاب و منویات امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است، سربلند باشیم. ان‌شاءالله.

حوزه مقاومت بسیج اصناف ،کارمندی وکارگری شهیدلاجوردی بشرویه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.