کد مطلب: 26499
تاریخ انتشار : 21 بهم 1397 - 15:19
اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان بشرویه بمناسبت یوم ا... 22 بهمن بیانه صادر کرد.

به گزارش پیام بشرویه ،‍  اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان  بشرویه بمناسبت یوم ا... 22 بهمن بیانه صادر کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

 

«یوم الله بیست و دوم بهمن، نقطۀ اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت  چهار دهه از انقلاب اسلامی است. حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ  نشاط و امید و برای دشمنان  زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.

 

بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که به اشتیاق «استقلال و آزادی»، «جمهوری اسلامی» را به پیروزی رساندند و اکنون در بهمن ۹۷، انقلاب چهل‌ساله، شاهد مردمی مستقل و آزاد است که با افتخار به گذشته و امید به آینده، مقاوم و استوار در برابر دنیای شرق و غرب از «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» شان، محافظت می‌کنند.

 

روز ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیا شاهد خواهند بود که تمامی ملت شریف ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هر دین، قوم و نژادی همه یک صدا  «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی»  را فریاد خواهند زد.

 

در این راستا اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان بشرویه از مردم ولایتمدار و شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان بشرویه به ویژه مبلغین و روحانیون، مسئولین هیئات مذهبی، مداحان اهل البیت(ع)، قاریان قرآن، شعرای آیینی و اعضای کانون های فرهنگی تبلیغی دعوت

می نماید تا ضمن حضور گسترده در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن 97، با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های محکم آوای «استقلال، آزادی عزت هر ایرانی»، سرداده و چشم تنگ امید دشمنان را از دست‌‌اندازی به «جمهوری اسلامی» قطع کرده و رساتر از هر سال با دل‌های استوار، شعار قرآنی و ضد استکباری «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر انگلیس» سر داده تا تاریخ انقلاب ۹۷، به مُهر ولایتمداری و بصیرت مردم انقلابی منقوش گردد؛ تا در ادای وظیفه‌مان که قدردانی از خون شهدای انقلاب تا مدافعان حرم و پایبندی به آرمان‌های امام خمینی(قدس سره) و ارزش‌های نظام و انقلاب و منویات امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است، سربلند باشیم. ان‌شاءالله.

 

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شعرای آیینی

اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.