کد مطلب: 26497
تاریخ انتشار : 21 بهم 1397 - 14:36
جامعه ورزشی بسیج ورزشکاران و اعضای حلقات صالحین کانون بسیج ورزشکاران ، بیانیه درخصوص راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی صادر کردند

به گزارش پیام بشرویه ، جامعه ورزشی بسیج ورزشکاران و اعضای حلقات صالحین کانون بسیج ورزشکاران ، بیانیه درخصوص راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی صادر کردند 

که به شرح ذیل است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جامعه ورزشی  بسیج ورزشکاران شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت 22 بهمن، آمادگی خود برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز را اعلام کرد.

« ایران اسلامی امروز به برکت مبارزه مردم با نظام طاغوت و برچیدن بساط ظلم و جور به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی و قطع کردن دست سلطه‌گران از ذخایر ملی این مرز و بوم‌، در تمام عرصه‌ها قدم‌های موثری را در جهت شکوفایی خلاقیت‌های جوانان ایرانی و دستیابی به افق‌های تازه‌ای از رشد و پیشرفت و توسعه در دنیا به جلو بر داشته است.

انقلاب اسلامی ایران منادی خداپرستی، حق محوری و حفظ کرامت انسانی است؛ در بطن شعار اصلی این انقلاب شکوهمند یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، اصالت دینی، مقابله با هرگونه سلطه، عزت طلبی و مردم‌سالاری وجود دارد.

انقلابی که این روزها خود را برای ورود به دهه پنجم از حیاتش آماده می‌کند مرهون خون‌های پاک شهیدان مظلومی است که آن‌سوی میدان‌ها مبارزه، جهانی از دنیاپرستان سلطه‌گر و خودپرستان کافر را در مقابل خود دیدند و نه‌تنها خم به ابرو نیاوردند بلکه در جهاد فی سبیل الله مشتاقانه از هم سبقت گرفتند.

بدون شک، چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران یکی از نقاط عطف آن در این برهه از تاریخ و در مواجهه با زنجیره متزلزل فعلی نظام‌های مادی‌گراست که دشمنان انقلاب را دچار سردرگمی و مرور محاسبات نادرست خودکرده و یوم‌الله ۲۲ بهمن و حضور باصلابت یک ملت باایمان و ایستاده، گواه شکست اراده‌های شیطانی و متکبرانه برای از بین بردن تدریجی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

امروز و بعد از طی مسیری دشوار با کوله باری از تجربه‌های شیرین و تلخ درراه آرمان‌ها، آنچه بیش از همه ادوار گذشته رخ‌نمایی می‌کند ضرورت اتحاد ملی به‌عنوان نقطه اصلی رسیدن به دستاورد بزرگ امید اجتماعی است که خود، موتور محرک همه فعالیت‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و حرکت‌ها در مسیر تحقق همه‌جانبه شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

امروز، مردم و مسئولان در سایه هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)‌ به‌خوبی قادرند با بسیج همه امکانات و سرمایه‌های معنوی و مادی و در رأس همه آن‌ها خیل کثیر جوانان پرانگیزه و قابل‌اعتماد از پس مشکلات برآیند و به دشمنان انقلاب اسلامی که وقیحانه، صف‌آرایی کم‌سابقه اقتصادی به راه انداخته‌اند همچون سال‌های دفاع مقدس سیلی بزنند.

جامعه ورزشی  بسیج ورزشکاران ، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اعلام می‌دارد در حمایت از این انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبر عزیزمان امام خامنه‌ای(مدظله العالی) جان خود را بر کف دست نهاده و تا آخرین قطره خونمان پای آرمان‌های رفیع امام و رهبری ایستاده‌ایم و این ایستادگی را با حضور در دریای بیکران راهپیمایی مردم در 22 بهمن نشان جهانیان خواهیم داد.

بسیج ورزشکاران شهرستان بشرویه و ورزشکاران با تمام وجود همگام با مردم شهیدپرور و مسئولین در راهپیمایی یوم‌الله بیست و دو بهمن‌ماه با مشت‌های گره‌کرده شرکت نموده و فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل غاصب سر داده و تحت فرمان فرمانده کل قوا و رهبری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای همچون گذشته به صحنه خواهند آمد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.