کد مطلب: 26475
تاریخ انتشار : 13 بهم 1397 - 12:08
نمایشگاه "مدرسه انقلاب " در مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در حاشیه نواختن زنگ انقلاب در اموزشگاه دخترانه حضرت مریم (س) این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش پیام بشرویه ، در دومین روز از ایام الله دهه فجر،نمایشگاه "مدرسه انقلاب " در مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در حاشیه نواختن زنگ انقلاب در اموزشگاه دخترانه حضرت مریم (س) این شهرستان گشایش یافت.

این نمایشگاه که به همت جوانان عضو بسیج دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان دایر شده است به 3 مقطع تاریخی در ایران اسلامی می پردازد.

مدرسه انقلاب ،در 10 غرفه  متنوع با محوریت " دیروز ما،امروز ما و فردای ما و همچنین الگوی نسل امروز "  به تبین مسائل فساد دباری ، سیاسی ،اخلاقی و معیشتی در دوران پهلوی ، دستاوردهای انقلاب اسلامی در دوران امروزی و آماده سازی جهانی برای ظهور بقیه الله با محوریت فردای ما پرداخته است.

همچنین در این نمایشگاه با محوریت معرفی  حضرت فاطمه زهرا به عنوان الگوی بانوی مسلمان امروز، غرفه ای متشکل از صفات این بانوی بزرگ اسلام  تدارک دیده شده است.

غرفه مجاهدان سایبری از دیگر غرفه های جالب این نمایشگاه بود که بر اهمیت حضور هوشمندانه و بصیرت وار جوانان در فضای مجازی با هدف  نشر ارزش های دینی و انقلابی  پرداخته بود.

بخش  نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و فروش محصولات ایرانی نیز از جمله غرفه های مدرسه انقلاب است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.