کد مطلب: 26474
تاریخ انتشار : 13 بهم 1397 - 11:53
در دومین روز از ایام بابرکت دهه فجر، زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در مدرسه دخترانه حضرت مریم(س) این شهرستان با حضور مسولان نواخته شد.

به گزارش پیام بشرویه ،  صبح امروز و در دومین روز از ایام بابرکت دهه فجر، زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در مدرسه دخترانه حضرت مریم(س)  این شهرستان با حضور مسولان نواخته شد.

"علی  رضا  رضویان " در  حاشیه این مراسم با گرامیداشت ایام دهه فجر خاطر نشان کرد:  انقلاب اسلامی یادآور رشادت های دلیر مردانی است که پای ارمان ها و اعتقادات خود ایستادند و امروز امنیت و آرامشی که داریم مرهون جانفانشانی های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است .

مدیر اموزش و پرورش بشرویه  با اشاره به تقارن ایام دهه فجر و دهه فاطمیه هم بیان کرد: باید تلاش شود تا در راستای معنویات در سطح جامعه بیش از گذشته تلاش کنیم.

وی انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان را یک امر مهم برشمرد و گفت: باید جوانان امروز از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی مطلع شوند و در عرصه تعلیم و تربیت با نسل  جدید باید به گونه ای برنامه ریزی و کار شود تا  دستاوردهای انقلاب را درک کنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.