کد مطلب: 26472
تاریخ انتشار : 12 بهم 1397 - 15:16
خراسان جنوبی- حجت الاسلام حدادیان گفت:دشمنان در صدد بودند که پس از مدت کوتاهی انقلاب اسلامی را در همان آغاز راه نابود کنند و اکنون این نهضت انقلاب اسلامی به دوره ۴۰ سالگی خود رسیده است.

به گزارش پیام بشرویه ، 

"حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر حدادیان"   ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بشرویه که با حضور منسجم مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان در محل مصلای نماز مسجد جامع میدان برگزار شد با اشاره به آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد : معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله مصداق علمای هستند که به عنوان مرزبانان کشور و دین اسلام معرفی می شود.

 وی افزود : زمانی که برخی مزدوران و شیاطین در صدد ایجاد شبهه افکنی و دزدی هستند مرجعیت شیعه به پا خواسته و با کفر و ظلم مبارزه کردند.

حدادیان تصریح کرد :به فرموده آقا امام صادق علیه السلام هر کسی در مقام دفاع از ارزش‌های دینی برخیزد مقام و مرتبه بسیار بالا دارد که در برخی موارد از مقام شهدا که در راه الهی شمشیر زده اند برترند .

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به فسادهای گسترده در حکومت طاغوت هم خاطرنشان کرد :در راه مبارزه با حکومت ۵۰ ساله فاسد و ظالم پهلوی قدم های بزرگی برداشته شد و پرچم پرافتخار اسلام و جمهوری اسلامی هم اکنون در سراسر دنیا بر افراشته شده که پس از گذشت چهل سال از پیروزی این نهضت نام و یاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی و همچنین ایران عزیزمان جاویدان است.

 وی افزود: ملت غیرتمند ایران اسلامی با بصیرت و آگاهی دریافتند که این نهضت یک نهضت الهی و اسلامی است که  از رهبری حکیمانه برخوردار است .

حدادیان در ادامه با اشاره به اینکه راز موفقیت انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است افزود :راز موفقیت این انقلاب رهبری ،مکتب و مردم بودند که هر سه عامل در پیروزی نهضت نقش‌آفرین هستند.

 وی تصریح کرد: ملت وفادار به نظام انقلاب اسلامی پس از سپری کردن مدت زمان کوتاهی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذاشت درگیر جنگ ظالمانه و ناجوانمردانه توسط رژیم بعثی صدام شدند که تمام دنیای استکبار از وی حمایت کرد ولی چون اعتقاد به نظام اسلامی داشتند مدت ۸ سال مبارزه را با جان و دل پذیرفتند و حتی یک وجب از خاک وطن اسلامی خود را به دست بیگانگان ندادند.

 حدادیان افزود :در مقابل تمام فتنه و توطئه های دشمنان ایستادگی کرده ایم و امروز اولین روز از جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد به کوری چشم دشمنان افتخارات بسیار بزرگی نصیب این مردم خواهد شد .

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه با بررسی تاریخ دنیای استکبار خاطرنشان کرد :با نگاهی به تاریخ دنیای استکبار به این نتیجه می‌رسیم که در محافل و مجالس کشورهای سلطه‌گر اینگونه اعتراف کرده اند که همه دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن هستند بنابراین تمام دشمنی آنان با اسلام است.

 وی تصریح کرد: در نهضت انقلاب اسلامی و پیروزی انقلاب تمام دنیای استکبار از بلوک شرق و غرب که منافع آنان در ایران اسلامی به خطر افتاد اقدام به هرگونه فتنه و توطئه گری کردند و در صدد بودند که پس از مدت کوتاهی انقلاب اسلامی را در همان آغاز راه نابود کنند ولی وحدت همه مردم و رهبری حضرت امام خمینی و در ادامه رهبری حضرت امام خامنه ای این نهضت را به دوره ۴۰ سالگی خود رساند.

 حدادیان با هشدار به دشمنان انقلاب اسلامی هم خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند که هیچگونه تحرکی نخواهد توانست علیه این نظام ولایی انجام دهند و امروزه در آستانه چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقتدار و امنیت و آرامش در ایران اسلامی را قدر می دانید

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.