کد مطلب: 26469
تاریخ انتشار : 12 بهم 1397 - 12:48
امام جمعه موقت بشرویه گفت:انقلاب اسلامی ما تعویض نفر نبود بلکه معنویت جامعه و از بین بردن ظالم بود و حقیقتا همین گونه شد و حاکم اصلی انقلاب مردم هستند.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام  علی اکبر حدادیان " امام جمعه موقت بشرویه صبح امروز و در اولین روز از دهه فجر  که با حضور مسئولان در مراسم تجدید پیمان با ولایت و همچنین مراسم گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد با اشاره  به ویژگی های انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: انقلابی که در کشور ایران رخ داد  با تمام انقلاب های عالم  از نظر فیزیکی و هم از نظر درونی متفاوت بود.

وی افزود: آنچنان که در برابر هر دو قدرت غرب و شرق ایستادند و بر هیچ قدرتی بجز قدرت الهی تکیه نکردند.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به اینکه تفاوت عمده انقلاب اسلامی بیرون راندن قدرت ظلم و حاکمیت مردمی بود گفت: انقلاب اسلامی ما تعویض نفر نبود بلکه معنویت جامعه و از بین بردن ظالم بود و حقیقتا همین گونه شد و حاکم اصلی انقلاب مردم هستند.

حدادیان با اشاره به اینکه قبل از انقلاب اسلامی هیچگونه استقلال نداشتیم خاطرنشان کرد :یکی از اصول اصلی انقلاب اسلامی بر مبنای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است و این که کشور اسلامی باید آزاد باشد و هیچ گونه وابستگی به سلاطین و رژیم‌های خارجی نداشته باشد و این نوع حکومت نیز برآمده از آموزه های اسلامی و دینی است.

 

 وی افزود :در مدت چهل سال است رژیم‌های استکباری از جمله آمریکا تمام توان و تلاش خود را برای مداخله جوی و فتنه‌گری  با راه اندازی جنگ هشت ساله،ترورهای شخصیت ،فتنه گری  و تحریم‌های اقتصادی به کار گرفت تا استقلال ایران را از او بگیرد ولی اکنون ایران اسلامی در اوج استقلال به پیش می‌رود.

 امام جمعه موقت بشرویه تصریح کرد: امروز امنیت، آرامش  و آزادی که در دولت ایران اسلامی وجود دارد ثمره خون مقدس شهداست و باید حرمت این دستاوردها را نگه داریم.

 حدادیان افزود: با یک مقایسه کوتاه در قبل از انقلاب در می یابیم که در گذشته هیچگونه پیشرفت علمی تحقیقاتی فناوری و حتی زیرساختی در ایران و در شهرها وجود نداشت ولی امروز در بالاترین قله های پیشرفت قرار گرفته ایم .

انتهای پیام /

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.