کد مطلب: 26444
تاریخ انتشار : 9 دى 1397 - 13:48
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از انهدام باند قاچاق مواد مخدر در جاده کویری شهرستان بشرویه خبر داد .

به گزارش پیام بشرویه ،  فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۲۳ کیلو تریاک در جاده کویری شهرستان بشرویه خبر داد .

"سرهنگ فاضل مریمی "در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به این خبر خاطرنشان کرد: با تلاش های گسترده اطلاعاتی و نامحسوس ماموران انتظامی شهرستان بشرویه اعضای باند قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله مواد مخدر را از محورهای کویری این شهرستان داشتند شناسایی شدند.

 وی افزود :ماموران در همین راستا دو دستگاه سواری پراید را در جاده کویری شهرستان بشرویه شناسایی و تحت نظر قرار دادند که با هماهنگی مقام قضایی نسبت به متوقف کردن خودروها اقدام شد و رانندگان آنها دستور ایستاده شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه با بیان اینکه متهمان با مشاهده مأموران متواری شدند افزود :با اقدام سریع ماموران انتظامی هر دو خودرو توقیف و چهار متهم دستگیر شدند که در بازرسی از آنها ۲۳ کیلو تریاک کشف شد.

 سرهنگ مریمی بر عزم راسخ ماموران انتظامی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید و از عموم شهروندان درخواست کرد در صورت اطلاع از فعالیت های مجرمانه در این حوزه مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.