کد مطلب: 26437
تاریخ انتشار : 5 دى 1397 - 21:06
فرمانده نیروی انتظامی بشرویه خبر داد:
بشرویه"شهرستانی بدون نزاع و درگیری
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از امنیت پایدار در شهرستان بشرویه خبر داد و گفت: چرائم خشن در این شهرستان از درصد بسیار پایینی برخوردار است.

به گزارش پیام بشرویه ، 

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از امنیت پایدار در شهرستان بشرویه خبر داد و گفت: چرائم خشن در این شهرستان از درصد بسیار پایینی برخوردار است.

سرهنگ"فاضل مریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: بررسی آمار ها نشان می دهد جرائم خشن از ابتدای سال جاری در شهرستان بشرویه رخ نداده است و میزان این گونه جرایم در شهرستان درصد بیسار پایینی دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه با بیان این که طی آبان ماه سال جاری نزاع دسته جمعی در شهرستان بشرویه منفی بوده و نزاع فردی نیز تنها یک فقره رخ داده است افزود: سابقه دینی و مذهبی مردم شهرستان بشرویه در تولید امنیت و ارتقاء آن نقش بسزایی داشته است.
سرهنگ فاضل مریمی بر نقش مردم و فرهنگ آنان در تولید امنیت تأکید کرد و گفت: با توجه به بافت جمعیتی شهرستان بشرویه که اکثرا بومی منطقه و افرادی با سابقه در امور مذهبی و فرهنگی هستند میزان وقوع جرائم مهم و خشن درصد بسیار پایینی دارد و تعامل مردم و پلیس در سطح بالایی است.

وی بر تلاش پلیس برای حفظ و حراست از امنیت شهروندان در شهرستان بشرویه تأکید کرد و گفت: افزایش گشت زنی های پلیس و برگزاری جلسات متعدد با معتمدان و ریش سفیدان و همچنین برگزاری کلاس های آموزش همگانی برای اقشار مختلف مردم از دیگر عوامل تولید امنیت در این شهرستان بوده است.

نظرات کاربران

و بدون امکانات
کیه که قدر این مردمو بدونه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.