کد مطلب: 26412
تاریخ انتشار : 6 آذر 1397 - 12:42
سرهنگ شیردل گفت: این یادواره ها که با عظمت و شکوه بسیار بالایی برگزار می شود باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا شده و اجر بسیار بالایی دارد و همچنین سبب تقویت روحیه بسیجی و عشق و آرمان‌های شهدای عزیز می‌شود.

به گزارش پیام بشرویه ، 

بسیج ظرفیت عظیم کشور است که باید ازآن بهره جست

"سرهنگ شیردل " از یادگاران هشت سال دفاع مقدس شامگاه روز گذشته درمراسم یادواره شهدای پایگاه امام علی شهرستان بشرویه که در محل مسجد امیرالمومنین علیه السلام برگزار شد با قدردانی از حضور حماسی مردم عزیز و بسیجیان در مراسم ۵ آذر خاطرنشان کرد:برنامه‌های فرهنگی بسیجیان عزیز پیام های بسیار خوبی را برای جامعه دارد و این حضور گسترده مردم نشان از بصیرت بالای آنان است.

 وی افزود: در سال ۵۸ حضرت امام در جمع پاسداران اعلام کردند که ارتش ۲۰ میلیونی جوانان باید تشکیل شود که این مسئله زمینه ساز تشکیل بسیج گردید .

یادگار هشت سال دفاع مقدس  تصریح کرد: حضرت امام راحل به این مسئله معتقد بودند که اگر کشوری بخواهد مستقل باشد و حدود اسلامی را رعایت کند قطعا دشمن نیز خواهد داشت چرا که حاکمیت دین اسلامی با طاغوت مبارزه می‌کند و مخالف استکبار جهانی است

 وی با اشاره به اینکه ظرفیت کشور با تشکیل بسیج بسیار افزایش یافته گفت :خوشبختانه بسیج دارای ظرفیت بسیار عظیمی در حوزه های مختلف است که باید از این ظرفیت به نحو بهتر استفاده شود.

شیردل با اشاره به اینکه ایران اسلامی در قبل از انقلاب جایگاه مناسبی نداشت گفت :متاسفانه در دوره پهلوی فاسد با آن که شاه ایران جیره خوار و فرمانبردار استکبار جهانی بود ولی متاسفانه مردم ما از هویت مستقلی برخوردار نبودند  و بدون اجازه آمریکایی‌ها هیچ برنامه ای را نمی توانستیم داشته باشیم.

 وی در ادامه با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا هم گفت: این یادواره ها که با عظمت و شکوه بسیار بالایی برگزار می شود باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا شده و اجر بسیار بالایی دارد و همچنین سبب تقویت روحیه بسیجی و عشق و آرمان‌های شهدای عزیز می‌شود.

 شیردل افزود: در این یادواره ها ما به شهدا نیاز داریم تا زرق و برق دنیا ما را غافل نکند و از ارزش‌های اسلامی و معیارهای شهدا دور نشویم.

 این یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد :آنانی که مدعی پیروی از امام و رهبری هستند باید در عمل مردم را درک کنند که واقعا خدمتگزار مردم هستند و یا فقط به دنبال نام و القاب خود می باشند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.