کد مطلب: 26406
تاریخ انتشار : 4 آذر 1397 - 15:54
بسیجی جوان بشرویه با اشاره به اینکه جوانان دهه هشتاد با اشتیاق بیشتری به دنبال ارزش های انقلاب اسلامی و بسیج هستند گفت: به عنوان یک جوان دهه هشتادی و با دیدن حضور گرم و پر از اشتیاق جوانان فکر میکنم آینده ای روشن و سراسر پیشرفت را در سایه ولایت فقیه و انقلاب اسلامی درپیش خواهیم داشت

به گزارش پیام بشرویه ، سالگرد تشکیل بسیج مستضعفان، یادآور خاطره پرشکوه مجاهداتی است که در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی، زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری همراه با نجابت و فروتنی و توأم با شجاعت و رشادت را ترسیم کرده است.

خاطره جوانمردان پاکدامن و غیوری که شیران روز و زاهدان شب بودند و صحنه نبرد با شیطان زر و زور را با عرصه جهاد با نفس اماره به هم آمیختند و جبهه جنگ را محراب عبادت ساختند. جوانانی که از لذات و هوسهای جوانی برای خدا گذشتند و پیرانی که محنت میدان جنگ را بر راحت پیرانه سر ترجیح دادند و مردانی که محبت زن و فرزند و یار و دیار را در قربانگاه عشق الهی فدا کردند؛ خاطره انسانهای بزرگ و کم ادعایی که کمر به دفاع از ارزشهای الهی بستند و از هیبت دروغین قدرتهایی که برای حفظ فرهنگ و ارزشهای جاهلی غرب به مصاف ارزشهای الهی آمده بودند، نهراسیدند.

 و اما  جوانان نسل جدید و دهه هشتادی ها انقلاب اسلامی و بسیج را نه فقط مثل گذشته بلکه باشور و جدیت بیشتری به پیش میبرند.

جوانان نخبه، پرتلاش، صاحب فکر و اندیشه بسیجی که علاوه بر همت در حوزه های مختلف عملی، هنری،ورزشی، جهادی و .... حرف های شنیدنی با دشمنان انقلاب و اسلام دارند.

" نرگس حمامی زاده"  جوان 17 ساله نخبه و بسیجی شهرستان بشرویه است که موفق به کسب رتبه استانی در فعالیت های جهادی شده در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه با اشاره به فعالبت هایش در بسیج می گوید: قریب به 2 سال است که مستقیما با حوزه ی بسیج خواهران فاطمه الزهرا مشغول به فعالیت  و همکاری هستم و قبل ازاین نیز در پایگاه های بسیج و واحدهای مقاومت در مدرسه همکاری داشته ام و اینکه بتونم کمکی هر چند ناچیز به بسیجیانی که در راه خدمت به مردم و سربلندی کشورم تمام توان و تلاش خودشان را به کار می گیرند کرده باشم باعث افتخار است.

 

وی افزود: تا کنون در برنامه های بسیج دانش آموزی ،اردو های طرح هجرت و اردو های جهادی همکاری کرده ام و قصد دارم تا ادامه بدهم.

حمامی زاده با اشاره به کسب رتبه برتراستانی در حوزه اردوهای جهادی گفت: بسیار خوشحالم که به عنوان جهادگر برتر در سطح استان  انتخاب شدم و بیشترین فعالیتم در دوره های اوقات فراغت تابستان بوده که همراه با اردوهای جهادی کلاس های مهارتی و هنری برای  عزیزانمان در روستاهای محروم برگزار میکردیم از جمله دوره های مهارتی گل های کریستال که طی دو دوره ی مقدماتی و پیشرفته در روستای غنی آباد و نمد دوزی برای بانوان در سطح شهرستان برگزار شده که دستاوردهای خوبی نیزداشته است.

 این بسیجی جوان بشرویه با اشاره به اینکه جوانان دهه هشتاد با اشتیاق بیشتری به دنبال ارزش های انقلاب اسلامی و بسیج هستند گفت: به عنوان یک جوان دهه هشتادی و با دیدن حضور گرم و پر از اشتیاق جوانان فکر میکنم آینده ای روشن و سراسر پیشرفت را در سایه ولایت فقیه و انقلاب اسلامی درپیش خواهیم داشت.

وی یک هشدار هم به ایادی کفر و آمریکا داد و گفت: آمریکا باید بداند شیر مردان و شیر زنان ایرانی از هر کسی که بخواهد آرامش ملتشان را از بین ببرد نخواهند گذشت و پشتش را به خاک خواهند رساند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.