کد مطلب: 26398
تاریخ انتشار : 2 آذر 1397 - 13:31
امام جمعه موقت بشرویه افزود: بسیج ،قدرت عظیم کشور و دارای افتخارات زیادی است ،بسیجی دنبال نام و نشان نیست و ارمان خواهی،ولایت پذیری،در صحنه بودن از ویژگی های بسیجیان است.

به گزارش پیام بشرویه ، حجت الاسلام حدادیان در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان بشرویه با اشاره به اهمیت رعایت اخلاق نیکو در بین مسلمانان خاطر نشان کرد: از ویژگی های پیامبر اکرم اخلاق نیکو ایشان است که همه مسلمانان را به اخلاق اسلامی توصیه می کردند.

امام جمعه موقت بشرویه افزود: از جمله اخلاق نیکو پیشگام شدن در سلام کردن است که باعث ایجاد رابطه حسنه میشود.

وی همچنین تصریح کرد: خداوند متعال برای کسانی که دست نیازمندان را میگیرند و به انان  یاری میرسانند ثواب عظیمی را در نظر گرفته است.

حدادیان در ادامه با تاکید بر اینکه باید خواهر و برادر دینی در همه زمینه ها ره مشکلات همدیگر کمک کنند گفت:  مومن واقعی کسی است که بتواند گره ای از مشکلات برادر یا خواهر دینی خود را باز کند و با کمک به یکدیگر با خداوند متعال معامله میکنند.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به سفر رییس جمهور عراق به تهران  تصریح کرد: این حضور زمینه شکست عملی سیاست های امریکا برای منزوی کردن کشور ما بود و این سفر که با دیدار با رهبری صورت گرفت بر حفظ اتحاد ملی در عراق تاکید شد.

وی افزود:ایستادگی در برابر دشمن،حفظ قدرت جوانان عراق،گسترش تشیع در عراق و دشمن شناسی از توصیه های رهبری به رییس جمهور عراق بود.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به اینکه دشمن به هدف خود نمی رسد گفت:شکست اسراییل در برابر ملت مظلوم فلسطین نشان میدهد که ظلم هیچ گاه پیروز نمیشود حتی اگر بیشترین امکانات نظامی هم داشته باشد.

حدادیان افزود: ایستادگی در برابر دشمنان تنها رمز پیروزی ملتی است که مقاومت کرده و نمیخواهد زیر بار ظلم استکبار باشد.

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه با اشاره به اقامه اولین نماز جمعه در مدینه منوره توسط پیامبر اعظم بیان کرد:اولین نماز سیاسی عبادی در مدینه منوره توسط پیامبر نشان میدهد که این فریضه الهی علاوه بر ایجاد وحدت،قدرت،استقامت و انرژی بخش است و دشمن را نا امید میکند.

 وی با تبریک هفته وحدت هم گفت: ولادت حضرت محمد (ص) همراه با تغییرات عظیمی بود تا انجا که طاق کسری به لرزه درامد و تمام بت ها به زمین افتادند ودر هر کجا که سلاطین  تخت پادشاهی داشتند تخت ها واژگون شد و اتفاقات  زیاد دیگری که در روز تولد حضرت ایجاد شد.

حدادیان همچنین با تبریک هفته بسیج هم گفت:بسیج بزرگترین نهاد مردمی است که دارای ظرفیت های فراوانی می باشد و توانسته عامل موفقیت در ابعاد مختلف در سطح کشور باشد.

امام جمعه  موقت بشرویه افزود: بسیج ،قدرت عظیم کشور و دارای افتخارات زیادی  است ،بسیجی دنبال نام و نشان نیست و ارمان خواهی،ولایت پذیری،در صحنه بودن از ویژگی های بسیجیان است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.