کد مطلب: 26373
تاریخ انتشار : 5 مهر 1397 - 23:11
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان گفت:مردم و مسولان همه در جنگ اقتصادی تاثیر دارند ،نباید بر تبل نا امیدی کوبید چرا که دشمن فقط به دنبال جنگ روانی و نا امیدی است.

به گزارش پیام بشرویه ، 

.:"سرهنگ برات زاده " بعد از ظهر امروز در همایش رزمندگان و ایثارگران بشرویه که در محل حسینیه گلزار شهدا با حضور باشکوه مردم مومن و شهید پرور شهرستان بشرویه برگزار شد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد:در این روزهای بابرکت محافل بسیار ارزشمندی با یاد و نام شهدا و رزمندگان برگزار میشود که
برگزاری یادواره شهدای شهرستان بشرویه با شکوه بسیار خوبی اجرا گردید که جای تقدیر دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) استان افزود: ایام دفاع مقدس و جنگ تحمیلی که میرسد یک غرور بزرگ ملی به همه دست میدهد و با افتخار از آن یاد میکنیم چرا که عزتمندانه از هشت سال جنگ خارج شدیم.

وی با اشاره به اینکه همچنان زوایای پنهان دفاع مقدس مشخص میشود گفت: سال ها از هشت سال دفاع مقدس گذشته زوایای پنهان آن جنگ مشخص میشود و اتفاقاتی رقم خورد که در تاریج جهان بی نظیر بود.

برات زاده تصریح کرد: در دفاع مقدس سلاح و تجهیزاتی که برای اولین بار استفاده نشده بود مستقیم در اختیار رژیم بعث قرار میگرفت و هواپیماها و جنگنده های فرانسوی در این جنگ برای کمک به رژیم صدام مهیا بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان با اشاره به حضور جوانان در دوران دفاع مقدس گفت: جوانان ما در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستاند و جنگ بزرگی را پشت سر گذاشتیم و نسل های امروز باید از مجاهدت ها،ایستادگی،شهامت جوانان در دفاع مقدس اگاه باشند.
امروز باید از اینچنین دفاع بزرگی به بزرگی یاد شود.

وی افزود: ۲۸۸۷ روز جنگ و مقاومت به صورت فعال انجام گرفت و هر روز در حال دفاع و حمله بودیم و حتی یک روز عقب ننشتیم.

برات زاده با تاکید بر نشر فرهنگ دفاع مقدس گفت: امروز باید فرهنگ دفاع مقدس که برگرفته از فرهنگ عاشورا است را بیشتر از قبل ترویج کنیم همانگونه که بارها میگوییم که ای کاش بودیم و امام حسین را در عاشورا یاری میکردیم امروز باید با حمایت از حسین زمان خود و ولایت فقیه تلاش کنیم تا این فرهنگ عاشورایی جهانی شود.

وی تصریح کرد:در حادثه عاشورا و هشت سال دفاع مقدس با هدف حفظ ارزش های اسلامی و دین جنگ کردیم چرا که دشمن با کشور کاری نداشت بلکه با اسلام و قران به مبارزه برخواست.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان با اشاره به اینکه دفاع مقدس و انقلاب برای اسلام بود گفت: امام راحل در برابر کسانی ایستاد که اسلام و ایین اسلامی را در کشور مورد هدف قرار دادند.

برات زاده به حادثه اهواز هم اشاره کرد و گفت: به همگان ثابت شد که دشمنان اینقدر در برابر ما ناتوان شده اند که دست به اعمال بزدلانه ترور کور میزدند و در اوج بی رحمی به کودک و زن و پیرمرد تاختند.

وی افزود: دفاع مقدس ،دفاع از اساام قران انقلاب و ارزش های مقدس و ناموس بود .

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان با اشاره به پیشرفت های کشور در دوران انقلاب اسلامی گفت: دوران چهل سال انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف نظامی سربلند بیرون امدیم و جمله با قدرت " مذاکره نخواهیم کرد و جنگ هم نخواهد شد" قدرت جمهوری اسلامی را نشان میدهد.

براتی افزود: در عرصه فرهنگی تلاش های زیادی کردند و شبیخون زدند ولی در دل تمام این شبیخون ها شهید جججی ها روییدند به دنیا به
در عرصه فرهنگی هر چند تلفات دادیم ولی سربلند بیرون آمدیم و
در فتنه ۸۸ و جنگ سیاسی نیز هزینه دادیم ولی بازهم سربلند بیرون امدیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان با اشاره به جنگ اقتصادی گفت: امروز جنگ اقتصادی بسیار سختی است و اقتصاد مقاومتی بارها مورد تاکید رهبر بوده امروز همچون دوران دفاع مقدس در جنگ بزرگ اقتصادی و رسانه ای هستیم و جنگ روانی راه انداخنه اند ودر فضای مجازی با شدت کار میکنند و برای پیروزی از این عرصه باید مقاومت کرد و بصیرت داشت همچنان که افرادی تصور نمیکردند در دفاع مقدس سربلند بیرون بیاییم وامروز هم برخی همین افکار را در جامعه عنوان میکنند و نتیجه این جنگ افتصادی اگر همان گونه روحیه جهادی داشته باشیم و از اختلاس؛ احتکار ،حقوق های چند صد میلیونی بدور باشیم در کنار آن همه حول محور ولایت باشیم مسلما پیروز و سربلندیم.

برات زاده افزود: در دوران جنگ بهانه نبود امکانات نداشتیم بلکه فرمانده و سرباز هر دو در خط مقدم بودند که نتیجه ان هم شکست حصر ابادان شد‌.

.

وی با تاکید بر پرهیز از پدیده زشت و نامشروع احتکار خانگی گفت: احتکار بزرگ و احتکار خانگی هر دو پدیده زشت و نامشروع و به ضرر کشور است مگر رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس اینگونه در برابرجنگ ایستادند؟

برات زاده تصریح کرد: باید باور کنیم جنگ اقتصادی است و همه ما مسولانه مراقب توطیه های اقتصادی باشیم.
وی افزود: مردم و مسولان همه باید پای کار باشند در دفاع مقدس فرمانده و سرباز همه در خط مقدم جنگیدند
باید اختلافات سیاسی را کنار بگذاریم همه در خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی کار کنیم.

وی با اشاره به جنگ روانی دشمن گفت: مردم و مسولان همه در جنگ اقتصادی تاثیر دارند ،نباید بر تبل نا امیدی کوبید بلکه بصیرت افزایی صورت گیرد چرا که دشمن فقط به دنبال جنگ روانی و نا امیدی است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.