کد مطلب: 26370
تاریخ انتشار : 5 مهر 1397 - 10:21
امام جمعه شهر طبس گفت: اگر امروز ولایت در کشور ما تقویت شود انقلاب ما عزیزتر میشود و بنیه نظام قوی تر از قبل خواهد شد همچنان که آن زمانی که در میدان جنگ حتی سیم خاردار نداشتیم ولی با پیروی از ولایت توانستیم در برابر انبوه سلاح دشمن ایستادگی کنم

به گزارش پیام بشرویه ، حجت الاسلام والمسلمین محمدی در  مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهرستان بشرویه که به همت واحد مقاومت دانش آموزانی دبیرستان قدس و در این آزموشگاه برگزار شد با اشاره به واقعه عظیم کربلای حسینی خاطر نشان کرد: کاروان کربلا در دوبخش شهادت و اسارت بودند که کاروان شهادت را آقا اباعبدالله الحسین و کاروان اسارت را بانو حضرت زینب (س) برعهده داشتند

امام جمعه شهر طبس با اشاره به نقش آفرینی بانوان در کربلای حسینی و انقلاب اسلامی بیان کرد: بانوان نقش بسیار تاثیر گذاری در حادثه عاشورای حسینی و همچنین انقلاب اسلامی داشته اند.

وی تصریح کرد: امروز چادر بانوان ما ارزش آن به اندازه خون شهدا است و دشمن تمام تلاش خود را میکند تا این ارزش بزرگ بانوان را از میان بردارد و در همین راستا برنامه های پیچیده و علیمات روانی ایجاد کردند و هزینه های زیادی انجام شده تا بتوانند حجاب دختران ما را از بین ببردند.

محمدی با اشاره به مشابهت کربلای امام حسینی و انقلاب اسلامی  گفت: حضور موثر بانوان در کربلای حسینی و همچنین نقش اثر گذار بانوان عفیف در انقلاب اسلامی از مشابهت های این دو انقلاب بزرگ اسلامی است.

امام جمعه شهر طبس،حجاب را از جمله وصیت نامه های مهم شهدا برشمرد و گفت: از جمله مهمترین وصیت نامه شهدا حفظ حجاب بوده است و همه شهدا از دختران و بانوان اسلامی خواستند تا کار زینبی انجام دهند.

وی در ادامه پیروی عملی از ولایت فقیه را رمز موفقیت برشمرد و گفت: تمام شهدای ما در وصیت نامه خود از یک بار تا چهاربار سفارش به ولایت پذیری کرده اند تا حسین زمان خود را رها نکنند.

محمدی افزود: امروز حضور در جبهه های مختلفی که دشمن برای کشور طراحی کرده و نقش آفرینی طبق دستور ولایت فقیه ضروری است چرا که ولایت ستون خیمه کشور است و تمام تلاش دشمن برای زدن این ستون است .

امام جمعه شهر طبس با اشاره به اینکه همواره بیان رهبری برای اتکا به داخل بوده گفت: در تمام سخنان رهبری اتکا به توان داخلی توصیه شده ولی متاسفانه برخی افراد کج فهم که به دنبال غرب هستند با هدف زدن ولایت فقیه در حال توطئه در داخل کشور هستند.

محمدی افزود: اگر امروز ولایت در کشور ما تقویت شود انقلاب ما عزیزتر میشود و بنیه نظام قوی تر از قبل خواهد شد همچنان که آن زمانی که در میدان جنگ حتی سیم خاردار نداشتیم ولی با پیروی از ولایت توانستیم در برابر  انبوه سلاح دشمن ایستادگی کنم و امروز به جایی برسیم که موشک های نقطه زنی قوی ساخته ایم و پسماندهای داعشی را با شلیک به مرکز فرماندهی آنان نابود کردیم و این قدرت برگرفته از پیروی از ولایت است و الگوی ما عاشورای حسینی است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.