کد مطلب: 26360
تاریخ انتشار : 1 مهر 1397 - 12:59
مراسم رژه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان سلحشور شهرستان بشرویه به احترام آیین مذهبی تعزیه خوانی مراسم بنی اسد با یک روز تاخیر صبح امروز در بلوار انقلاب اسلامی و میدان اصلی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پیام بشرویه ، مراسم رژه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان سلحشور  شهرستان بشرویه با یک روز تاخیر  صبح امروز  در بلوار انقلاب اسلامی و میدان اصلی این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش پیام بشرویه ، بار دیگر روز نمایش اقتدار، ایثار و شهادت‌طلبی فرارسید، روزی که تداعی‌کننده هشت سال دلاوری غیور مردانی است که جان خود را برای احیاء اسلام و ارزش‌های الهی فدا کردند و در مکتب حسینی، شهادت و مرگ باعزت را فراگرفتند و این درس بزرگ جهانی هرگز از یاد مردم عزیز ایران اسلامی و نسل‌های آینده نخواهد رفت.

 

سی و یکم شهریورماه همایش عظیم تجدید بیعت دوباره مردم بصیر ایران اسلامی  با رهروان راه شهدای انقلاب اسلامی است و در شهرستان بشرویه مراسم رژه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان سلحشور  به احترام  برگزاری آیین مذهبی "مراسم تعزیه خوانی بنی اسد "  یک روز با تاخیر و صبح امروز "اول مهر ماه "  در میدان اصلی شهر  و بلوار انقلاب اسلامی این شهرستان برگزار شد.

اعضاي بسيج گردان‌های مختلف و همچنین نيروهاي پایگاه‌های مقاومت بسيج شهري و روستايي  و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بشرويه در مراسم رژه نیروهای مسلح، قدرت رزمي و دفاعي خود را به نمايش گذاشتند و بار ديگر حمايت خود را از دست آوردهاي  نظام مقدس جمهوري اسلامي و شهداي هشت سال دفاع مقدس اعلام کردند.

 

 

در اين مراسم فرماندار بشرویه، بخشداران، امام جمعه موقت، امام جمعه شهر ارسک و فرماندهان نيروهاي نظامي و انتظامي و جمع کثيري از مردم هميشه در صحنه و ولايتمدار اين شهرستان حضور داشتند.

 

 

حضور کودکان و نونهالان با سر بلندهای یا حسین، یا ابوالفضل و لبیک یا خامنه‌ای و همچنین برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و یا صاحب‌الزمان بر شکوه این مراسم افزود و نسل جدید انقلاب با آمادگی کامل آمده بودند تا پیمان دوباره با مقتدای جهان اسلام ببندند.

 

 

«پایمردی و مردانگی» این دستاورد بزرگ دوران دفاع مقدس، در رگ‌های فرزندان این سرزمین پاک جاری و ساری است و هر یک از بسیجیان خاری در چشم دشمنان کور دل نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

  

در همایش صلابت و اقتدار نیروهای مسلح شهرستان بشرویه کودکان و نوجوانان این شهرستان نیز دوشادوش دلاور مردان وارد میدان شده و آمادگی خود را برای حفظ ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

گفتنی است سخنرانی سرگرد پاسدار علی خبازی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشرویه و اجرای برنامه رزمی کونگ‌فو فوکاران بسیجی از دیگر برنامه‌های اجراشده در این مراسم بود.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.