کد مطلب: 26345
تاریخ انتشار : 20 شهر 1397 - 16:24
در نشست برنامه ریزی هفته دفاع مقدس عنوان شد
عشق به امام حسین(ع) عامل حضور جوانان بسیجی در جبهه ها
امام جمعه موقت بشرویه: عشق و علاقه جوانان و نوجوانان به حماسه عاشورای حسینی عامل اصلی حضور آنان در جبهه های نبرد حق علیه باطل بود/ برگزاری ۲۰ برنامه شاخص از جمله رژه نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس

به گزارش پیام بشرویه ، : حجت الاسلام شیخ علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در نشست برنامه ریزی سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اشاره به نقش حماسه عاشورای حسینی در هشت سال دفاع مقدس گفت: در مدت هشت سال دفاع مقدس عامل اصلی که جوانان و نوجوانان را به سمت و سوی جبهه های نبرد حق علیه باطل هدایت می‌کرد عشق و علاقه آنان به حماسه عاشورای حسینی بود که در مناطق عملیاتی توسط رزمندگان برگزار می‌شد, و این قشر تاثیر گذار از دانشگاه آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام درس گرفته بودند.

 

 وی گفت: مسئله هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام از مصادیق آیات شریفه قرآن بود, که علیرغم اینکه تمام دنیای استکبار و ماشین های جنگی تمام کشورهای دنیا در خدمت رژیم بعثی صدام بود,ولی رزمندگان اسلام با توکل بر خدا و الگوگرفتن از آیات کریمه الهی پیروز شدند, و برای رفتن به خط مقدم همچون شهدای کربلا بر همدیگر سبقت می‌گرفتند.

 

 امام جمعه موقت بشرویه با توصیه به مدیران و روسای دستگاههای دولتی هم گفت :آنچه که امروزه زمینه امنیت ؛آرامش و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سطح دنیا فراهم کرده ؛همین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است؛ که لازم است نسبت به پاسداری از خون مقدس شهدای عزیز و فداکاری رزمندگان اسلام تلاش بیشتری شود.

"علیرضا زمان زاده" فرماندار بشرویه هم تقارن هفته دفاع مقدس را با ایام محرم و عاشورای حسینی فرصتی ارزشمند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برشمرد و گفت: باید سعی کنیم در این ایام برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و حماسه عاشورای حسینی تلاش بیشتری کنیم.

 

 وی گفت: مسئولین ادارات و نهادها و بخصوص مسئولین کمیته های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سعی کنند برنامه هایی متناسب با ایام ماه محرم و ترویج فرهنگ شهدای کربلا تدوین کنند.

 فرماندار بشرویه با اعلام اینکه مصوبات جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس لازم‌الاجراست گفت: مدیران و روسای ادارات علاوه بر برنامه های اعلامی به دبیرخانه ستاد خود را موظف به اجرای مصوبات جلسه بدانند و با دبیرخانه ستاد همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.