کد مطلب: 26339
تاریخ انتشار : 18 شهر 1397 - 14:20
مسئول اداره کتابخانه های عمومی بشرویه از درخشش کشوری اعضای این کتابخانه در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، مسئول اداره کتابخانه های عمومی بشرویه از درخشش کشوری اعضای این کتابخانه در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

مریم کیانی در گفتگو با خبرنگار  پیام بشرویه با اعلام این خبر خاطر نشان کرد:هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ازسری برنامه‌های جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)،  که از خرداد ماه تا 19 مرداد سال جاری برگزار شده با اختتامیه  کشوری و استانی و اعلام برندگان به کار خود پایان داد.

 

وی افزود: این جشنواره که دو بخش خانوادگی و فردی به صورت آنلاین و مکتوب برای سه گروه سنی کودک و نوجوان ، جوان و بزرگسال برگزار شد .

 

مسئول کتابخانه های عمومی بشرویه با تبریک این موفقیت تصریح کرد: کسب یک مقام ملی و پنج مقام استانی  از افتخارات شهرستان بشرویه در هشتمین جشنواره کتابخوانی ملی رضوی بود در این بین خانم "فاطمه صارمی" عضو کتابخانه ملاعبدالله بشروی در بخش خانوادگی  اینترنتی جشنواره برنده کشوری و در آیین اختتامیه جشنواره رضوی در سطح ملی در تاریخ 17 شهریور ماه سال 97  تقدیر شد.

کیانی افزود: خانم "مریم سردار"و "عباس عباسپور اول"  در بخش خانوادگی اینترنتی و آقای "یوسف حسن زاده" ،"سیدعلیرضا محسن پور محمدی" ،و "مریم نامور" در بخش نقاشی از برگزیدگان استانی  بودند.

 

وی همچنین افزود: از 5 برنده شایسته تقدیر در مرحله اختتامیه کتابخانه ای تقدیر خواهد شد.

 

مسئول کتابخانه های عمومی بشرویه با اشاره به میزان مشارکت اعضای این کتابخانه در جشنواره بیان کرد: شهرستان بشرویه توانست با شرکت 2419 نفر مقام اول را در استان خراسان جنوبی در مشارکت جشنواره  به خود اختصاص دهد. 

وی افزود:میزان مشارکت در جشنواره رضوی نسبت به سال 96رشد قابل توجهی داشته است به طوری که در شهرستان بشرویه نرخ مشارکت در سال گذشته " 98  /2  "بوده که این رقم در سال 97 به  " 98  /  9  " رسیده است که گویای استقبال اعضا و مراجعین از جشنواره رضوی و علاقه و توجه مردم منطقه  به شناخت سیره اهلبیت علیهم السلام است .

 

کیانی تصریح کرد: توجه به مقاطع سنی ،شرکت خانوادگی و انتخاب آثار فاخر و جذاب از دلایل توجه و جلب مخاطبین کتابخانه ها به شرکت در جشنواره بود که امید است در این راستا توانسته باشیم  گامی موثر در جهت آشنایی اعضا با معارف رضوی در بستر کتابخوانی برداشته باشیم .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.