کد مطلب: 26333
تاریخ انتشار : 14 شهر 1397 - 17:56
فرمانده سپاه بشرویه در مراسم افتتاح رزمایش اقتدار عاشورایی :
بسیج در هر عرصه ای که حضور یافته موفق بوده و آمادگی برای کمک در تمامی عرصه هارا دارد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه خاطرنشان کرد: بسیج همواره در میدان بوده و هیچگاه اجازه نمی دهد که دشمنان به اهداف خود برسند بلکه آمادگی کامل برای مقابله با تمامی بحران‌ها را دارد.

به گزارش پیام بشرویه ، بعد از ظهر امروز در راستای برگزاری رزمایش سراسری اقتدار سپاهیان عاشورایی حضرت محمد (ص) این رزمایش با حضور گردان های بیت المقدس در شهر ارسک شهرستان بشرویه در حال برگزاری است.

در حاشیه افتتاح این رزمایش " سرگرد پاسدار علی خبازی "  یاد و خاطره شهدا بویژه 2 هزار شهید خراسان جنوبی و شهدای شهرستان بشرویه  را گرامی داشت.

وی از اعضای بسیج گردان ۳۴۱ بیت المقدس  حوزه بسیج امام صادق شهر ارسک و مسئولین حاضر در مراسم افتتاحیه قدردانی کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه با اشاره به اینکه دشمنان نظام انقلاب اسلامی هیچگاه به اهداف ناپاک خود نخواهند رسید خاطرنشان کرد: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان این نظام هر روز به دنبال یک فتنه گری علیه انقلاب اسلامی بوده اند و در حال حاضر هم در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قصد دارند به فتنه گری های خود دامن بزنند که البته هیچگاه و در هیچ زمانی به اهداف پاخاک خود دست نمی یابند

 

 وی افزود :دشمنان سعی می‌کنند تا با تهدیدات سیاسی و امنیتی در داخل کشور مشکلاتی را ایجاد کند ولی قطعاً در این برنامه خود نیز موفق نیستند و به فرموده مقام عظمای ولایت هیچ وقت جنگ دیگری رخ نخواهد داد .

 

خبازی با اشاره به اینکه جوانان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادند گفت: دشمنان در هشت سال دفاع مقدس ضربه سختی از ملت ایران اسلامی و جان برکفان بسیجی خورده اند .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه خاطرنشان کرد: بسیج همواره در میدان بوده و هیچگاه اجازه نمی دهد که دشمنان به اهداف خود برسند بلکه آمادگی کامل برای مقابله با تمامی بحران‌ها را دارد.

 

 وی با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار بسیجیان عاشورایی هم گفت: در راستای رزمایش اقتدار بسیجیان عاشورایی اولین مرحله رزمایش در چهاردهم و پانزدهم شهریورماه برگزار می‌شود و مرحله دوم آن به صورت تجمیعی و حدود ۲۰ هزار نفر از بسیجیان در مرکز استان خواهد بود.

خبازی خاطرنشان کرد: در برنامه رزمایش گردان بیت المقدس ۳۴۱ شهر ارسک برنامه هایی از جمله ستون کشی، استقرار، رزم شبانه و برنامه‌های تاکتیکی اجرا خواهد شد که هدف آن آمادگی و حفظ انسجام نیروهای بسیجی میباشد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بشرویه افزود :بسیج در عرصه های گوناگون که وارد شده همواره موفق بوده و به فرموده سردار غیب پروراگر میدان برای بسیج باز باشد حاضر است در تمامی زمینه ها برای رفع مشکلات کشور کمک کند.

 وی تصریح کرد: بسیجیان در اقصی نقاط کشور و حتی خارج از کشور در صحنه های مختلف برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور دارند خبازی در پایان از تمام مسئولان شرکت کننده در این رزمایش و بسیجیان تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.