کد مطلب: 26327
تاریخ انتشار : 12 شهر 1397 - 11:46
مسئول بسیج سازندگی بشرویه گفت:بسیج سازندگی بشرویه خدمات متعدد در عرصه های عمرانی،فرهنگی و آموزشی به جامعه هدف و محرومان ارائه میکند

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا زمان زاده " صبح امروز در نشست برنامه ریزی ستاد پشتیبانی طرح هجرت 3 که با حضور مسئولان در دفتر فرمانداری بشرویه برگزار شد با تقدیر از فعالیت های انجام شده در هفته دولت و همچنین دهه امامت و ولایت خاطر نشان کرد: خوشبختانه برنامه های بسیار خوبی در دو مناسبت یاد شده برگزار شد که جا دارد از تمام مسئولانی که برای برگزاری هفته دولت تلاش کردند تقدیر شود.

فرماندار بشرویه افزود: برنامه های بسیار خوب و پرباری نیز در ایام دهه ولایت و امامت برگزار شد و جوانان با شوق و ذوق خوبی پای کار بوده اند که تلاش های آنان قابل تقدیر است.

وی در ادامه با تاکید بر تعامل و هممکاری دستگاه های اداری با ستاد پشتبانی طرح هجرت 3 یاداور شد:در راستای اجرای طرح هجرت 3 لازم است  دستگاه های دولتی برای معرفی عرصه های خدمت بسیج سازندگی در زمینه های عمرانی ،فرهنگی  و اقتصادی همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.

"علی اصغر رجبی " در این نشست با اشاره به فعالیت های بسیج سازندگی در سال جاری خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون برنامه های مختلفی در راستای اردوهای جهادی برگزار شده است.

مسئول بسیج سازندگی بشرویه افزود: در نوروز امسال تعداد 25 نفر از جهادگران در قالب اردوهای جهادی 7 روزه در روستای رقه  فعالیت داشته اند.

وی خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات موثر بسیج سازندگی، اعزام جهادگران شهرستان بشرویه به منطقه زلزله زده کوهبنان بود که در مدت 10 روز برنامه های عمرانی و فرهنگی اجرا گردید.

رجبی با اشاره به دیگر برنامه های بسیج سازندگی در سال جاری افزود: خدمت رسانی در عرصه های فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی به 120 نفر از جامعه خواهران در روستای غنی آباد به همت جهادگران خواهر حوزه بسیج خواهران بشرویه ،اعزام گروه جهادی 12 نفر در قالب اردوهای 7 روزه برای کمک به مددجویان تحت پوشش بهزیستی از دیگر برنامه های اجرا شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی بشرویه از اعزام گروه جهادی خدمت به روستای امام زاده علی خبر داد وگفت: همزمان با برگزاری قافله بزرگ پیاده روی امام زاده علی که سنت دیرینه شهرستان بشرویه نیز می باشد گروه های جهادی خدمت بسیج اعزام شدند تا خدمات گسترده ای را در حوزه های مختلف به زائران ارائه کنند.

رجبی با اشاره به اینکه عرصه های خدمت برای مدد جویان کمیته امداد ،کتابخانه ارسک و یک باب مدرسه معرفی شده گفت: در حال حاضر عرصه های بهسازی برای خانواده کمیته امداد ،کتابخانه ارسک، مدرسه اموزش پرورش معرفی شده که در دستور کار بسیج سازندگی قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.