کد مطلب: 26310
تاریخ انتشار : 21 مرد 1397 - 08:30
امسال نیز به همت ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشرویه با حضور فرمانده سپاه ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و روابط عمومی ناحیه مقاومت در منزل خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد شهید عرصه رسانه " محمود صارمی" از خبرنگاران شهرستان بشرویه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پیام بشرویه ، 17 مرداد به مناسبت شهادت شهید والامقام صارمی  در تقویم ملی ایران به عنوان روز خبرنگار ثبت شده تا یاد این شهید بزرگ عرصه رسانه گرامی داشته می شود.

 

امسال نیز به همت  ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشرویه با  حضور فرمانده سپاه ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و روابط عمومی ناحیه مقاومت  در منزل خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد شهید عرصه رسانه  " محمود صارمی" از خبرنگاران شهرستان بشرویه تجلیل به عمل آمد.

 

سرگرد خبازی فرمانده سپاه شهرستان بشرویه در مراسم تقدیر از خبرنگاران این شهرستان ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید خبرنگار محمود صارمی گفت: خبرنگاران قشر زحمت کش و همیشه در صحنه هستند و تمامی وقایع و رخداد های نظام و انقلاب را به تصویر می کشند.

وی افزود: اکنون دشمن در عرصه جنگ اقتصادی و نرم وارد شده است وظیفه خبرنگار را سخت تر کرده،چرا که انعکاس موفقیت های نظام و انقلاب به طبع باید پر رنگ تر از قبل صورت گیرد.

سرگرد خبازی همچنین از تلاش های خبرنگاران در زمینه پوشش اخبار مربوط به بسیج، سپاه و خانواده های شهدا قدردانی کرد.

حجت الاسلام دهقان مسئول عقیدتی سیاسی سپاه بشرویه نیز در این نشست از خبرنگاران خواست تا بیش از پیش در جهت تبیین منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

وی افزود: خبرنگاران می توانند منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری به ویژه در بحث حمایت از کالای ایرانی را به عنوان یک دغدغه در جامعه تبدیل نمایند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.