کد مطلب: 26308
تاریخ انتشار : 21 مرد 1397 - 14:54
مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه از اعزام جهادگران به مناطق محروم خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه از اعزام جهادگران به مناطق محروم خبر داد.

 

"مهندس علی اصغر رجبی" ظهر امروز در حاشیه بازدید مسئولان از اردوهای جهادی بسیج سازندگی در مسجد ولیعصر واقع در منطقه قدس شهرستان بشرویه با اشاره به فعالیت های اردوهای جهادی بشرویه در ایام تابستان خاطر نشان کرد: خوشبتانه اعزام گروه های جهادی از ابتدای سال به خوبی برنامه ریزی شد و و برکات اردوها در حوزه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی دیده میشود.

 

وی افزود: در همین راستا در قالب  اردوهای۷ روزه ۵۴ نفر از جهادگران در عرصه های عمرانی ،آموزشی و فرهنگی مشارکت کردند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه با اشاره به اجرای برنامه های جهادی در منطقه قدس هم گفت: به همت گروه جهادی پایگاه حضرت مرضیه برنامه های مختلف آموزشی، قرانی و هنرآموزی در حال اجرا است که قریب 148 نفر از کلاس های آموزشی از جمله قران آموزی، نمددوزی،گلیم بافی،خیاطی،نقاشی کودکان و... بهره مند میشوند.

 

رجبی افزود: همچنین در ایام تابستان طرح هجرت 3دانش آموزی نیز اجرا شد که تعداد۵۴ نفر از نوجوانان و جوانان در بازده زمانی ۱۰ روزه در فعالیت بهسازی و مرمت  مدارس مشغول شدند .

 

وی با اشاره به اعزام جهادگران به مناطق زلزله زده هم گفت: در راستای کمک و تسریع به ساخت منازل در منطقه زلزله زده تعداد۱۰نفر از جهادگران بشرویه به منطقه کوهبنان اعزام شدند و فعالیت عمرانی داشتند.

 

مسئول بسیج سازندگی بشرویه در خصوص عملکرد خوب قرارگاه جوادالائمه هم گفت: بعد از تشکیل قرارگاه جوادالائمه در بازه زمانی یک سال و نیم برنامه آموزشی،فرهنگی، عمرانی خوبی انجام گرفت.

رجبی افزود: در یک سال و نیم حوزه های مختلف عمرانی انجام شد که بهسازی مسجد والعصر از جمله آن می باشد.

وی با اشاره به آمادگی قرارگاه جوادالائمه در راستای احداث زمین چمن مصنوعی هم گفت: اگر زمینی به قرارگاه داده شود آمادگی داریم تا وارد فاز احداث زمین چمن مصنوعی در منطقه تحت پوشش ( قدس) کنیم .

 

مسئول بسیج سازندگی بشرویه با تقدیر از مشارکت اداره تبلیغات اسلامی هم گفت: برنامه های فرهنگی آموزشی بسیار خوبی به همت روحانی مستقر در مسجد انجام میشود که اعزام روحانی باعث تغییرات خوب و مثبت در منطقه شده است.

رجبی در ادامه با تقدیر از خواهران جهادی بر احیا هنرهای سنتی و فراموش شده تاکید کردو گفت: خواهران منطقه قدس به دنبال  احیا هنرهای  باقدمت و فراموش شده باشند و می توان با پرداخت تسهیلات ، اقدمات موثری را در راستای راه اندازی کارگاه داشته باشیم و فروش محصولات هنرهای باقدمت در حوزه نمایشگاهی میسر است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.