کد مطلب: 26305
تاریخ انتشار : 21 مرد 1397 - 13:23
صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار، اصحاب رسانه شهرستان بشرویه درمراسم نشست خبری با فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار، اصحاب رسانه شهرستان بشرویه درمراسم نشست خبری با فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل شدند.

 

"سرهنگ رضا فولادی " در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بشرویه که در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد شهادت آقا امام جوادالائمه(ع) را تسلیت گفت و همچنین با توجه به ایام عید پیش رو از جمله سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه زهرا و همچنین اعیاد قربان و غدیر این ایام را گرامی داشت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه به نقش رسانه‌ها در انضباط اجتماعی و امنیت اشاره کرد و گفت :قلم خبرنگار می‌تواند کمک بسیار موثری به ثبات و امنیت جامعه داشته باشد

 وی افزود: رسانه ها نقش بسیار موثری در عملکرد نیروی انتظامی دارند .

فولادی با اشاره به حفظ وحدت و تعاملات اجتماعی هم خاطرنشان کرد: رسانه و خبرنگار می‌تواند با رویکرد حفظ تعامل همدلی و ایجاد وحدت اجتماعی بازوی توانمند پلیس در مسیر تحقق وظایف باشد.

 

 فرمانده نیروی انتظامی بشرویه افزود:همکاری و تعامل رسانه‌ها و خبرنگاران با نیروی انتظامی شهرستان بسیار خوب است که جای تقدیر دارد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.