کد مطلب: 26304
تاریخ انتشار : 20 مرد 1397 - 16:55
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید با احتکارکنندگان مانند زمان جنگ برخورد شود و مردم این برخورد را ببینند گفت: بسیج با اقدامات خوبی که انجام داده، نشان داده در مشکلات اقتصادی صددرصد در کنار مردم است.

به گزارش پیام بشرویه ،  محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص برخورد با احتکارکنندگان اظهار کرد: نظارت بر احتکارکنندگان باید مانند زمان جنگ باشد و در این زمینه نباید با کسی تعارف داشته باشیم.

 

وی افزود: باید با احتکارکنندگان مانند زمان جنگ برخورد شود و مردم این برخورد را ببینند.

 

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مردم از نظر اقتصادی به اندازه کافی تحت فشار هستند، تصریح کرد: در شرایط فعلی کسی نباید چیزی که مورد نیاز مردم است را از بازار جمع کند و با قیمت گران‌تری در اختیار مردم قرار دهد.

 

امیرحسنخانی بیان کرد: به هیچ وجه قابل تحمل نیست که علاوه بر فشارهای اقتصادی خارجی، داخلی‌ها نیز که تعداد آن‌ها انگشت‌شمار است، فشارهایی به مردم وارد کنند.

 

وی ادامه داد: بایستی مجلس، قوه قضاییه و دولت به شدیدترین نحو با افرادی که فساد اقتصادی، ازجمله گران‌فروشی و احتکار انجام می‌دهند، برخورد کنند که انتظار مردم نیز همین است.

 

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بسیج یک نیروی مردمی و همیشه در صحنه است، گفت: بسیج با اقدامات خوبی که انجام داده، نشان داده در مشکلات اقتصادی صددرصد در کنار مردم است.

 

امیرحسنخانی عنوان کرد: امروز بیش از پیش به نظارت مردمی بر دستگاه‌های دولتی، نمایندگان مجلس و قوه قضاییه نیاز است.

 

وی خاطرنشان کرد: اکنون اگر جنگ اقتصادی داریم، بسیج می‌تواند جلودار باشد و دولت باید برنامه‌ریزی کند تا از ظرفیت بسیج در جهت رفع مشکلات اقتصادی استفاده کند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.