کد مطلب: 26300
تاریخ انتشار : 17 مرد 1397 - 17:19
شهردار بشرویه به مناسبت روز خبرنگار پیامی را به درگاه ارتباطی پیام بشرویه ارسال کرده است.

به گزارش پیام بشرویه ، 

پیام مهندس بلالی شهردار بشرویه به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار را در ادامه میخوانید:

خبرنگاری کاری است که در جامعه اطلاعاتی کنونی، رسالتی بس بزرگ بر عهده دارد و آن رسالت سترگ، سیراب کردن ذهن‌های کنجکاو و نیازمند اطلاعات است تا از این مسیر دیدگاه‌های ناروا به نگرش‌های روا تبدیل شوند و رفتارهای ناهنجار به کنش‌های بهنجار تغییر یابند.
کار در رسانه رسالتی است که اگر به دور از حبّ و بعض باشد و فراتر از باندها و جناح‌ها عمل کند، می‌تواند منادی جامعه‌ای فرهیخته و توسعه‌ یافته باشد که در آن شاهد رشد اخلاقیات، آگاهی، عقلانیت و مدنیت باشیم.
همواره ارتباط مستقیم میان شهرداری و رسانه ها می‌تواند در حل مسائل شهری تأثیر بسزایی داشته باشد و با آگاهی سازی، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند.
روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی است و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، بویژه شهید محمود صارمی و نیز ۲۰۰۰ شهید استان خراسان جنوبی، 17 مردادماه، "روز خبرنگار" را به همه خبرنگاران محترم، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور، استان و بویژه شهرستان بشرویه تبریک عرض نموده و از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در یاری رساندن به شهرداری بشرویه در انجام رسالت های خود، قدردانی نموده و برای تمامی خبرنگاران متعهد، صادق وکوشا، سلامتی و موفقیت را از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.

حسین بلالی
شهردار بشرویه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.