کد مطلب: 26298
تاریخ انتشار : 16 مرد 1397 - 17:05
در سال جاری ۴۸ پروژه اعم از افتتاحیه و کلنگ زنی در هفته دولت اجرا می شود که مجموع این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش پیام بشرویه ، علیرضا زمان زاده" فرماندار شهرستان بشرویه بعد از ظهر امروز در نشست برنامه ریزی ستاد بزرگداشت هفته دولت که  با حضور مسئولان در محل دفتر فرمانداری بشرویه برگزار شد با اشاره به فرارسیدن این هفته بزرگ خاطرنشان کرد:برگزاری جلسه شورای اداری و ارائه گزارش های عملکردی از برنامه های محوری هفته دولت خواهد بود .

 

وی افزود: در گزارش عملکرد پروژه ها و دستاوردهای نظام نسبت به اطلاع رسانی دقیق و استفاده از ظرفیت ها توجه بیشتری خواهد شد.

فرماندار بشرویه با تاکید بر ارائه گزارش دقیق به مردم گفت: مردم حق دارند بدانند که نظام جمهوری اسلامی چه اقداماتی را انجام داده و اگر اطلاع رسانی دقیق صورت گیرد بی‌شک پاسخ بسیار محکمی به یاوه‌گویی‌های معاندین نظام خواهد بود.

 

 وی با اشاره به اینکه مردم مومن و انقلابی همواره دارای بصیرت بوده اند افزود :مردم انقلابی ایران اسلامی آگاه و با بصیرت هستند و می‌دانند که نظام دستاوردهای بسیار ارزنده ای را برای مردم به همراه داشته ولی برخی عوامل مزدور و نفوذی داخلی سعی دارند تا با انحراف افکار عمومی نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند که باید بسیار مراقب و مواظب اینگونه افراد بود .

 

زمان زاده همچنین با اشاره به محور اصلی عملکردی در  هفته دولت خاطرنشان کرد: دو محور اصلی عملکردی باید در هفته دولت اجرایی شود یکی تدوین دستاوردهای نظام و خدمات که انجام شده و دیگری دقت در اجرای پروژه ها می باشد.

 وی افزود: هر مدیر دستگاهی باید در هفته دولت حداقل چهار برنامه نشست اطلاع‌رسانی را برگزار کند و با حضور در جمع مردم زمینه آگاهی مردم از عملکرد دستگاه خود را فراهم آورد.

 فرماندار شهرستان بشرویه با اشاره به برخی شبهه افکنی ها در فضای مجازی هم خاطرنشان کرد: متاسفانه فضای مجازی آلوده با هدف تضعیف نظام اطلاعات غلط و یا نادرستی را منتشر می‌کند که این به ضرر نظام می‌باشد و باید موضع گیری های بسیار خوب و به جایی را انجام داد.

زمان زاده  با اشاره به سخنرانی رییس جمهور هم خاطرنشان کرد :موضع گیری خوب و به جای ریاست جمهوری در قبال بدعهدی آمریکایی ها زمینه کاهش قیمت ارز و سکه را فراهم کرده و امیدواریم مشکلات اقتصادی به خوبی مدیریت شود.

"علی شفیعی" در ادامه این نشست با اشاره به اینکه از دوم تا هفتم شهریور ماه تحت عنوان هفته دولت نامگذاری شده گفت: با هدف تجلیل از مقام شامخ شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و همچنین ارائه گزارش عملکرد ها و فعالیتهای سالانه مسئولان این هفته گرامی داشته می‌شود .

معاون فرماندار شهرستان بشرویه افزود :ادارات و نهادهای که پروژه قابل افتتاح دارند هرچه سریعتر به دبیرخانه ستاد اعلام کرده تا در روز شمار هفته دولت در سطح استان تدوین شود.

 وی با اشاره به افتتاح ۴۸ پروژه در هفته دولت در شهرستان بشرویه خاطرنشان کرد :در سال جاری ۴۸ پروژه اعم از افتتاحیه و کلنگ زنی در هفته دولت اجرا می شود که مجموع  این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان برآورد شده است.

 شفیعی افزود :اداره برق با بیش از ۵ میلیارد تومان بالاترین رقم اعتباری پروژه‌ها را به خود اختصاص داده و شهرداری بشرویه، راهداری و کشاورزی در رتبه های بعدی قرار دارند.

 معاون فرماندار بشرویه با اشاره به رشد پروژه ها خاطرنشان کرد: پروژه های شهرستان نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است .

وی تصریح کرد :برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، حضور مسئولان در جمع مردم، سرکشی به روستاها از برنامه‌های محوری ستاد بزرگداشت هفته دولت خواهد بود.

 شفیعی اطلاع رسانی مردمی را بسیار مهم برشمرد و گفت: مسئولان نسبت به اطلاع رسانی مردمی از پروژه‌های اجرایی هماهنگی لازم را داشته باشد

 برگزاری ستاد فرعی بزرگداشت هفته دولت با هماهنگی دبیرخانه در بخش ها، ارزیابی حضور مدیران در بخش ارث و ایجاد تعامل و همگرایی بین مردمو ارائه گزارش عملکردی از برنامه‌های پیشنهادی در این نشست بود همچنین در پایان این نشست کمیته های روستایی فرهنگی و تبلیغات ایثارگران ورزش و جوانان انتظامی بانوان و پشتیبانی مصوب و مسئولان آن تعیین گردیدند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.