کد مطلب: 26291
تاریخ انتشار : 11 مرد 1397 - 22:42
فرماندار بشرویه گفت:مدیران دستگاه‌های اجرایی با پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم تعامل خود را با آنان در محافل و مجالس اجتماعی بیشتر کند و زمینه رضایت‌مندی مردم را فراهم آورند و سعی کنند رفتارها و گفتمان خود را در عملکردهای خود یکسان نمایند .

به گزارش پیام بشرویه ، علی رضا زمان زاده فرماندار بشرویه پیش از ظهر امروز در نشست ستاد برگزاری جشن ۴۰ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که در محل دفتر فرمانداری برگزار شد از تصمیم قاطع مسئولان و مدیران متولی با اخلالگران اقتصادی خبر داد و گفت: سران قوای نظام جمهوری اسلامی با همدلی و همگرایی هر چه سریعتر مشکلات اقتصادی را دنبال کرده و جلوی افزایش افسارگسیخته قیمت ها را بگیرند که به تبع آن مجموعه مدیریت فرمانداری و دستگاه‌های متولی در شهرستان بشرویه هم برخورد با اخلالگران اقتصادی در سطح شهرستان را در اولویت کاری خود قرار داده است.

 وی با اشاره به اینکه بروز مشکلات و مسائل اقتصادی قابل اغماض نیست گفت: مردم حق دارند نسبت به بروز مشکلات معیشتی خود نگران باشند ولی برخی افراد سودجو قصد دارند به بهانه مشکلات مردم سواری کرده و فتنه انگیزی کنند که این فتنه گری ها از طرف مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی محکوم است .

 

فرماندار بشرویه با اشاره به اقتدار و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: ایران اسلامی در بالاترین قله های تامین امنیت و آرامش قرار دارد و باید قدردان حضور منسجم  بخش مردم در صحنه های سیاسی اجتماعی در حفظ دستاوردهای نظام بود این در حالی است که کشور ایران همجوار با کشورهایی است که دائماً ایجاد ناامنی ترور انفجار و کشتار توسط گروه‌های تروریستی در آن رخ می‌دهد.

 

 وی گفت: شرایط امروز شرایط ویژه‌ای است و باید مراقب و مواظب فتنه ها و چهره‌های منافق باشیم و در پیشبرد این نظام الهی همه باید تلاش کنیم .

 

زمان زاده از مدیران دستگاه‌های اجرایی هم خواست با پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم تعامل خود را با آنان در محافل و مجالس اجتماعی بیشتر کند و زمینه رضایت‌مندی مردم را فراهم آورند و سعی کنند رفتارها و گفتمان خود را در عملکردهای خود یکسان نمایند .

 

فرماندار بشرویه همراهی و همگامی مردم و مسئولین را زمینه‌سازی روحیه امیدواری در مردم برشمرد و گفت: در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی باید همه نیروهای معتقد به نظام ولایی در هر گروه اجتماعی همراه و همگام با مسئولین تلاش و همت خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این رخداد تاریخی به کار گیرند و با حضور افراد فرصت طلب و منافق  با حضور منسجم خود در برنامه ها مبارزه کنند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.