کد مطلب: 26290
تاریخ انتشار : 11 مرد 1397 - 22:36
فرمانده سپاه بشرویه گفت:جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد معرفی دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی و با شعار" امید به آینده و افتخار به گذشته" برگزار خواهد شد.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرگرد پاسدار علی خبازی" دبیر اجرایی ستاد برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نشست اعضای این ستاد که در محل دفتر فرمانداری برگزار شد با تشریح ساختار تشکیلاتی این ستاد گفت :در ساختار تشکیلاتی ستاد برگزاری جشن چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، امام جمعه مرکز شهرستان به عنوان رئیس ستاد، فرماندار به عنوان جانشین و دبیری آن به شورای سیاستگذاری تبلیغات اسلامی واگذار شده که تشکیل کمیته ها با نظر آنان در دستور کار قرار خواهد گرفت ولی تدبیری اجرایی برنامه‌ها به سپاه پاسداران در شهرستان ها  داده شده است  که مصمم هستیم برنامه‌های کمیته ها را پس از تصویب در خور شأن این جشن باشکوه برگزار کنیم.

 وی اظهار داشت :جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد معرفی دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی و با شعار" امید به آینده و افتخار به گذشته" برگزار خواهد شد و امیدواریم مسئولین در برپایی هرچه باشکوه تراین رخداد تاریخی کشوری همت و تلاش بیشتری داشته باشند.

 

 فرمانده سپاه بشرویه بر وحدت و همگرایی همه اقشار و گروه ها تأکید کرد و گفت: آنچه که مسلم است دشمن زخم خورده در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی به دنبال تحرکات شیطنت آمیز خواهد بود ولیکن حضور منسجم و باشکوه مردم در این برنامه ها اجازه کوچکترین تحرکی را به دشمنان نخواهد داد.

وی همچنین یادآور شد :برنامه‌های ستاد جشن چهل سالگی انقلاب متمرکز به ایام الله دهه فجر نخواهد بود بلکه در طول سال جریان داشته و دستاوردها و عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب تهیه مستندات برپایی این نمایشگاه ها؛ بصیرت افزایی و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی مذهبی و ورزشی اجرا خواهد شد .

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در بشرویه بر مراقبت و مواظبت از نظام ولایی ایران اسلامی تاکید کرد و گفت :باید تمام توان و تلاش خود را برای برپایی هرچه باشکوه‌تر این رخداد تاریخی به کار گیریم و اجازه ندهیم فتنه‌گران خارجی و داخلی به بهانه مشکلات اقتصادی مردم عزیز را از بدنه نظام دور کرده و آنها را به آینده مایوس و ناامید کنند

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.