کد مطلب: 26289
تاریخ انتشار : 11 مرد 1397 - 22:19
امام جمعه بشرویه گفت:متاسفانه مشکلات اقتصادی که ریشه در دخالت بیگانگان دارد مردم را گلایه مند کرده و مطالبات آنان به حق است ولیکن دولتمردان باید هرچه سریع‌تر در اتاق فکر خود برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم چاره اندیشی کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، " حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین" امام جمعه بشرویه ظهر امروز در نشست برنامه ریزی تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که در محل دفتر فرمانداری بشرویه برگزار شد با اشاره به دستاوردهای چهل ساله حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروزه نظام مقدس جمهوری اسلامی و حکومت ولایی ایران اسلامی محکم و استوار است که همه به برکت خون مقدس هزاران شهید است که هم در پیروزی انقلاب اسلامی و هم در هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی کردند .

وی با اشاره به فتنه انگیزی های معاندین انقلاب اسلامی هم گفت: متاسفانه فضای مجازی آلوده و رسانه های بیگانه و عوامل مزدور آنان در داخل کشور تریبون دشمنان این نظام هستند و به دنبال کارشکنی در روند ادامه صدور نهضت این انقلاب می باشد.

 امام جمعه بشرویه با اشاره به بروز برخی مشکلات اقتصادی در ایران هم گفت: از نمونه‌های بارز نقش نفاق و دشمنان مداخله در جریان اقتصادی ایران است که توسط عوامل بیگانه و مزدوران وابسته آنان در داخل رقم می خورد که هدفشان دور کردن مردم از بدنه نظام مقدس اسلامی است.

 حجت الاسلام شمس الدین با قدردانی از مردم  همیشه در صحنه ایران اسلامی هم گفت :ملت ایران اسلامی همیشه در قله های افتخار و اقتدار ایستاده است و با وحدت و همدلی و همراهی با مسئولین نظام در حال مبارزه با معاندین و مخالفین این کشور هستند و اجازه نخواهند داد به بهانه های مختلف گروهی فرصت طلب و سودجو موج سواری کرده و به مشکلات کشور دامن بزنند .

امام جمعه بشرویه با توصیه به هوشیاری و مراقبت کامل مردم و مسئولین اظهار داشت: مردم انقلابی و مسئولین نظام اسلامی قطعاً آگاه هستند که گروهی متحجر سعی می‌کنند با القاء شبهات چهره نظام جمهوری اسلامی را طوری نشان دهند که این نظام برای مردم هیچ کاری نکرده و مردم را نسبت به آینده این حاکمیت ناامید و بدبین کنند ولی این عده قلیل، از طرف مردم فهیم و صبور ایران اسلامی ترد شده و نهایت توطئه  آنان خنثی شده است.

 وی با اشاره به اینکه مردم مطالبات به حق دارند و باید به خواسته های آنان رسیدگی شود گفت :متاسفانه مشکلات اقتصادی که ریشه در دخالت بیگانگان دارد مردم را گلایه مند کرده  و مطالبات آنان به حق است ولیکن دولتمردان باید هرچه سریع‌تر در اتاق فکر خود برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم چاره اندیشی کنند.

 امام جمعه بشرویه از مسئولین ادارات و نهادها هم خواست با تلاش و همت بیشتر برای تحقق دو رخداد مهم استانی و کشوری یعنی بزرگداشت کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی و جشن بزرگ چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدام کند .

 

حجت الاسلام شمس الدین در حاشیه این نشست به فرا رسیدن ایام حج تمتع هم اشاره‌ای داشت و گفت :در کلام مقام معظم رهبری حج؛ مقوله ای است که هم نعمت و برکت در دنیا را به دنبال دارد و هم پاداش معنوی برای آخرت ذخیره می شود و در این همایش عظیم  جهان اسلام باید نماد اشداء علی الکفار را که خداوند دستور داده تحقق یابد .

وی همچنین یادآور شد :جدایی دین از سیاست مکر شیطان و معاندین مکتب اسلام ناب محمدی است و باید مراقب و مواظب باشیم تا گروهی معاند با القاء شبهات دینی و سیاسی جدایی دین از سیاست را ترویج نکنند و جوانان و نوجوانان ما را از مسائل ارزشی اسلام حقیقی و اجتماع اصیل حاکمیت اسلام ناب دور نکند.

در ادامه این نشست "حجت الاسلام حسین استاد"  امام جمعه شهر ارسک بر لزوم هماهنگی و تعامل همه دستگاه‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت :یکی از برنامه‌هایی که باید در اولویت اعضای ستاد باشد تدوین دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از پیروزی انقلاب است چرا که برخی مغرضین درصدد القای عدم پیشرفت و آبادانی در روستا هستند .

وی با اعلام اینکه ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی همیشه و در همه صحنه‌ها پای کار هستند گفت: لازم است مسائل و مشکلات مردم روستاها هم که خواسته مقام نمایندگی ولی فقیه و استاندار محترم استان هم هست در دستور کار قرار گیرد

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.